Bugün 18 Ocak 2022 Salı için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 18 Ocak 2022 Salı için Günlük Burç Yorumları analizi

18 Ocak 2022 Salı

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 18 Ocak 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.

18 Ocak 2022 Salı

Sevgili Koç; bugün özgürce davranmak veya arkadaşlarınla plansızca çeşitli organizasyonlara katılmak isteyebilirsin. Girişken yapın sayesinde ekip çalışmalarında başarılı işler çıkarabilirsin. Fiziksel görünümünde bazı değişimler yapmak isteyebilir ve bunun için arkadaş çevrenden fikir alabilirsin.

Sevgili Boğa; yönetici gezegeninin kariyer evini aydınlatmasıyla entelektüel kişiler ile çalışmayı tercih edebileceğin gibi ilişkilerinde daha soğuk ve mesafeli bir tavır da takınabilirsin. Diplomatik yeteneğinin güçlü olduğu bugünü aşk, sevgi ilişkilerin yerine, toplumsal statün için kullanmak daha olumlu olabilir. İştahını kontrol altına almalısın.

Sevgili İkizler; ufkunu genişleten insanlar ile birlikte olmak isteyebilir, bu sayede üzerinde çalışma yaptığın alanda büyük resmi görmeye başlayabilirsin. Yüksek enerjin nedeniyle sabırsız ve sivri dilli olabilirsin. Ufak tefek ev kazalarına maruz kalabileceğin gibi sağlığına dikkat etmeli ve bedenini dinlendirmelisin.

Sevgili Yengeç; bugün ikili ve sosyal ilişkilerinde bütçene dikkat etmen gerekebilir. Karşındaki kişinin abartılı davranış ve harcamaları ile karşılaşabilir, bu konuda tolerans göstermek durunda kalabilirsin. Emin olmadığın ve güven duymadığın kişilere karşı dikkat etmeli, borç talep eden kişilere “hayır” diyebilmelisin.

Sevgili Aslan; uzun süredir gözü üstünde olan birinin sana ilgi duyduğunu anlayabilirsin. Karşına çıkacak olan gelişmeleri daha rasyonel şekilde düşünmeli olayları derinlemesine incelemelisin. Bireysel davranmak istediğin bugünde bazı kurallara uymak zorunda kalabilir ve aşırı tepkiler verebilirsin.

Sevgili Başak; çalışma veya arkadaş ortamında tartışmalar yaşayabilir ve bundan olumsuz yönde etkilenebilirsin. Kendini kısıtlanmış hissederek düşüncelerini belli bir disipline sokmak isteyebilirsin. Paylaşımlarında savunma mekanizmanı çabucak geliştirdiğin için, karşındaki kişilerle tartışma gerektirecek olaylardan sakınmalısın.

Sevgili Terazi; sosyal ortamlarda bulunarak rahatlayabilir, fikirlerini özgürce ifade edebilirsin. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabileceğin gibi, sevdiğin kişiyle yaşayabileceğin ufak sürtüşmeleri sevgi ile çözebilirsin. Akşam saatlerinde çözmen gereken bir konuyu abartmak yerine hislerine güvenerek çözebilirsin.

Sevgili Akrep; evle ilgili uğraşların, dekorasyon işleri uzun saatlerini alabilir. Romantik ilişkinde her zamanki gibi korumacı davranıyor ve bunu abartıyor olabilirsin. Fakat sevdiğin kişi duruma senin kadar olumlu bakamayabilir. Bugün geçmişe dayalı ailevi konuların gündeme gelme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısın.

Sevgili Yay; girişimlerini daha özgür yapmak adına yakın çevreni tekrar yapılandırmak isteyebilirsin. Çevrende hırslı ve kıskanç kişiler olabilir. Geçmişin yükü olarak gördüğün kişileri eleyebilir, hayatını tekrar renklendirmek isteyebilirsin. Şimdi büyüme ve yaratma zamanı.

Sevgili Oğlak; yeteneklerini paraya çevirmek için teknolojiyle iç içe olarak orijinal fikirler üretebilirsin. Çevrendeki insanların desteğini görebilmek için; sosyal gruplar içerisinde ölçülü davranman ve karşındaki kişiye daha anlayışlı davranman gerekebilir. Bu arada bütçeni aşan harcamalardan uzak durmalısın.

Sevgili Kova; güzellik, estetik, sanat ve daha birçok olumlu girişimler yapmana destek veren Venüs, 11 Şubat’a kadar seninle olacak. Bu dönem içerisinde daha aktif ve girişken tavırlar sergileyebilir, kendini gençleştirebilir, yüz ve cilt bakımına özen gösterebilirsin. Evren’in ışıltıları seninle.

Sevgili Balık; bugün senin için kendini, hayatını, her türlü paylaşımlarını sorguladığın bir gün olabilir. Enerjinin içe dönük olması; duygu, düşünce ve sezgilerinin daha da artmasına neden olabilir. Sevginin her tür halini hissettiğin bugünde, duygularını abartmamalı akışta kalmaya gayret etmelisin.

Denizli Oto Ekspertiz