Bugün 19 Ağustos 2020 Çarşamba/ Şans Topu sonuçları belli oldu-açıklandı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Bugün 19 Ağustos 2020 Çarşamba/ Şans Topu sonuçları belli oldu-açıklandı!

19 Ağustos Çarşamba 2020 günü Şans Topu çekilişi
19 Ağustos Çarşamba 2020 günü Şans Topu çekilişi

19 Ağustos Çarşamba 2020 günü Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar: 5 13 18 19 21 + 1

Sisal Şans tarafından Çarşamba akşamları çekilişi gerçekleştirilen Şans Topu oyununun 3. hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen çıktı merak konusu oldu. İşte gözlerin çevrildiği merakla araştırılan 19 Ağustos Şans Topu canlı çekiliş sonuçları:

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

 Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor. Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar    adresinden ulaşmak mümkün. 

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

 Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor. Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve

ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Denizli Oto Ekspertiz