Bugün 19 Haziran 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 19 Haziran 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi

Bugün 19 Haziran 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Bugün 19 Haziran 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (19 Haziran Cumartesi 2021) yorumlarına bakalım.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç; çevrende birçok insan ve gelişen olaylar olmasına rağmen kendini soyutladığın bir günde olabilirsin. Hayatının bazı alanlarında ya da fiziksel görünümünde değişim yapma fikri, motivasyonunu yükseltebilir. Ancak Ay’ın gün boyunca boşlukta olması girişimlerini desteklemeyebilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa; sosyal alanda gönüllülük esasına dayalı çalışmalarda yer almak bugün kendini daha huzurlu hissetmene sebep olabilir. Finansal konular hakkında hissettiğin gereksiz endişelerden uzak durmanda fayda var. Günün enerjisi, plan yapmak, birikmiş işlerini toplamak ve kendine zaman ayırmak için oldukça uygun.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler; finansal anlamda seni destekleyen iş birliklerine adım atabalir, hayatına katabileceğin yeniliklere yer açmak için fazlalıklarından kurtulabilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde fedakâr ve duyarlı hallerin gözlerden kaçmayabilir. Akşam saatlerinde artan enerjin sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmeni sağlayabilir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç; Hayal kırıklığı yaşamamak adına girişimde bulunduğun plan ve projelerinin takibini yapman ve beklentilerini azaltman için iyi bir gündesin. Her türlü ilişkini sorgulayabilirsin. Yakınlarınla ilişkilerinde de duygular ön plana çıkabilir. Biriken işlerini evine taşımamanda yarar var.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan; sabah saatlerinde üstlendiğin sorumluluklar başkalarına ait olsa da kolaylıkla üstesinden gelebilirsin. Duygusal paylaşımlarında veya maddi konularda seni zorlayan gelişmeler olabilirsin. Abartılan konuların yaşattığı krizler moralinin bozulmasına sebep olabilir. Akşamüzeri koşullar senin lehine değişebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak; gün içerisinde sana ve ailene keyif veren bir takım konularda uzlaşma sağlamakta zorlanabilir, isteklerin konusunda inatlaşabilirsin. Eğitim ya da yurtdışı bağlantılı alanlarda üstlendiğin görev ve sorumluluklarına odaklansan da ertelemeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi; dün içinde bulunduğun belirsiz koşulları düzenlemiş ve bir programa oturtmuş olman mümkün. Şu ara sadece bir konuya odaklanmış olman, zamanla ilgili sıkıntı yaşamana ve elindeki işleri tamamlamakta zorlanmana sebep olabilir. Akşam saatlerinde yakın olduğun kişilere aklını kurcalayan konuları danışabilirsin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep; sabah saatlerinde çocuklarla ya da sevdiğin insanlarla hoşça zaman geçirmeye ve günü akışa bırakmaya çalışmalısın. Sevdiğin insanı mutlu etmek için fedakâr davranabilir, harcamalarını abartabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevrenle olan diyaloglarına ve ufak tefek sakarlıklara dikkat etmen gerekebilir.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay; değer yargına ve sezgilerine önem verdiğin, geçmişi geçmişte bırakma kararı aldığın bir gün olabilir. Bu ara yeni ilişki ve iş birliği teklifi alabilir, ancak karşındaki insanın gizemli hallerinden hoşnut olmayabilirsin. Akşamüzeri eş zamanlı gelişen olaylar enerjini yükselterek, girişimine fırsat verebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak; arkadaşlığa, dostluğa ve sosyalliğe önem verdiğin bir gün olmasına rağmen yakınlarınla yapacağın duygusal konuşmalar içgüdüsel olarak özgüvenini sorgulatabilir. Enerjinin daha içe dönük olduğu akşam saatlerinde hırsına yenik düşmemeli, yaşam alanında yapabileceğin bir takım dekorasyon değişiklikleriyle enerjini yükseltmelisin.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova; işin ya da ilişkinle ilgili içselleştirip içinde büyüttüğün konular, hiç de korktuğun gibi gelişmeyebilir. Ekonomik konularla ilgili girişimlerinin askıda kalması ya da beklediğin gibi gelişmemesi seni huzursuz kılabilir. Gün sonunda artan iletişim trafiğin, negatif düşüncelerinden sıyrılmana yardımcı olabilir.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay, günün çoğunluğunda boşlukta olacağından kişisel kararlarını uygulamaya koymakta zorlanabilir, kontrolün dışında gelişmeler olabilir. Evinin ihtiyaçları ve bitmemiş işlerini tamamlayabilir, yakınlarına ya da ihtiyaç sahiplerine maddi manevi yardımda bulunabilirsin.