Bugün 2 kasım Pazartesi 2020 Türkiye'nin Koronavirüs veri tablosu | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Sağlık

Bugün 2 kasım Pazartesi 2020 Türkiye’nin Koronavirüs veri tablosu

Bugün 2 kasım Pazartesi 2020 Türkiye’nin Koronavirüs veri tablosu
Bugün 2 kasım Pazartesi 2020 Türkiye’nin Koronavirüs veri tablosu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, her gün olduğu gibi (2 kasım Pazartesi 2020 ) Vatandaşların da yakından takip ettiği Koronavirüs (Korona virüsü) tablosunu Web sayfamızdan görebilir ve takip edebilirsiniz

Sağlık Bakanlığı 2 kasım Pazartesi 2020 koronavirüs vaka tablosunu açıklandı. 

Tabloya göre, son 24 saatte 1521 kişinin Kovid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 327 bin 7’ye yükseldi

Bakan Koca paylaştı 

Bugün tespit edilen 2.302 hastamız var. Ağır hasta sayımız bugün düne göre 164 artarak 2.341’e ulaştı. Salgınla mücadelede sadece sağlık çalışanlarının fedakârlığı ile başarılı olamayız. Hep birlikte mücadeleye katılmalı ve tedbirlerden taviz vermemeliyiz.

‘ZOR GÜNLERİN DAHA DA ZORLAŞMASINA İZİN VERMEYELİM’

 Öte yandan Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı diğer bir açıklamada, “İzmir’de şu anki şartlar Covıd- 19’un yayılmasına çok elverişli. Zor günlerin daha da zorlaşmasına izin vermeyelim. Vakaların azalması, kontrolümüze bağlı. Covıd- 19 sebebiyle yeni kayıplar vermeyelim” ifadelerini kullandı.

BU ŞİKAYETLERİNİZ VARSA SEYAHATİ ERTELEYİN 

Bakan Koca yaptığı son dakika uyarısında, “YOLCULUK İSTANBUL’A MI? Yola çıkmadan, sağlık durumunuzu 7 gün izleyin. Ateş, kuru öksürük, yorgunluk, boğaz ağrısı, tat veya koku duyusu kaybı, solunum güçlüğü vb. şikâyetiniz varsa, seyahati erteleyin. Bir sağlık kuruluşuna müracaat edin.” dedi.

Denizli Oto Ekspertiz