Bugün 20 Mart 2022 Pazar/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 20 Mart 2022 Pazar/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Mart 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Mart 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Mart 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 20 Mart 2022 Pazar gününe ait Yorumularını inceleyelim

Sevgili Koç; sabah saatlerinde sinirlerin hassas olsa da günün açıları seni destekliyor.  Güneşin burcuna geçmesiyle; daha aktif ve girişimci olabilir, yeteneklerini gösterebilir, çevrendekilere liderlik edebilirsin. Bugün, dikkatleri üzerine çekmek, maddi destek bulmak, romantik ilişkilerini güçlendirmek daha kolay olabilir. Ancak egonu kontrol altında tutmalı, riskli işlerden uzak durmalısın.

Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay, kendini keyifli hissetmeni sağlayıp, daha girişimci olmanı sağlayabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; bir süre içine dönüp, nadas dönemi yaşayabilirsin. Bilincinin aydınlanması söz konusu olabileceği gibi, gizli düşmanlıklar ve sağlığınla ilgili dikkat etmeni gerektiren koşullar ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; grup arkadaşlarınla yaşayabileceğin fikir ayrılığı kendini geri planda kalmış hissetmene neden olabilir.  Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; sosyal çevrenden veya güçlü kişilerden destek alabilir, yeni gruplar içerisinde var olabilirsin. Bu süreçte hedef ve ideallerini yeniden gözden geçirebilir, aşka bakış açını değiştirebilirsin.

Sevgili Yengeç; hedef ve kariyerinle ilgili alanlarda kendini göstermek isteyebilir, grup çalışmalarından, ortaklı işlerinden verim alabilir ve destek görebilirsin. Güneş’in kariyer evine geçmesiyle; kariyer ve çalışma alanında değişim ve dönüşümler yaşayabileceğin gibi kendini güçlü şekilde ifade etme şansı da bulabilirsin.

Sevgili Aslan; kendini göstermek istediğin, ilginç fikirler ürettiğin, çalışma arkadaşlarından veya uzmanlardan destek aldığın bir gün olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle;  iş veya özel amaçlı seyahatler yapabilir, eğitim veya ticaretle ilgili girişimde bulunabilir, medya veya yayıncılıkla ilgili alanlarda çokça zaman geçirebilirsin.

Sevgili Başak; ani bir kararla sevdiklerinle seyahat planları yapabilirsin veya sevdiklerin yanına gelebilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; finansal konular, paylaşımlar, borçlar, kredi ve vergiyle ile ilgili her türlü konu önünüzdeki bir ay boyunca gündeminde olabilir.   Ortaklı işlerinde ve finansal konularında ince ince hesap yapman gereken bir dönem olabilir.

Sevgili Terazi; bugün ailenin ihtiyaçları ile ilgilenebilir veya evinin daha konforlu olması için yeni eşyalar alabilirsin. Karşıt burcuna geçen Güneş, her türlü ikili ilişkini hareketlendirip, tüm ilişkilerini yeniden gözden geçirmeni de sağlayabilir. Önünüzdeki bir ay süresince terazinin kefesini dengede tutabilmeli, bazen atılgan bazen özverili olmaya çalışmalısın.

Sevgili Akrep; yakın çevrenle şartlarını çok da uygun bulmadığın ortak bir işe girmek zorunda kalabilirsin. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; günlük işlerine, çalışma alanına odaklanman ve bu alanlar da sorumlu ve planlı davranman gerekebilir. Bu dönemde başkalarına hizmet etmek için kendini tüketmemeli ve sağlığını ihmal etmemelisin.

Sevgili Yay; yeteneklerini iş ortamında kullanmak, görevlerini hevesle yerine getirmek için ideal bir gündesin.  Gün içinde hırslı davranışın gereksiz risk almana da neden olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; aşk hayatın, çocuklarla olan ilişkin, hobilerin ve sportif faaliyetlerin ön planda olabilir. Kendine vakit ayırabilir, geçmişin kalıplarından sıyrılabilirsin.

Sevgili Oğlak; güne hırslı ve kararlı başlayabilir, aşk hayatın da keyifli gelişmeler yaşayabilir, ailen veya gayrimenkullerinle ilgili konularda ani kararlar alabilirsin. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; ailevi konuların, iç huzurun ön planda olabileceği gibi sorumluluğun artması ve geçmişe dayalı olaylar da gündeme gelebilir.

Sevgili Kova; Çok sayıda yapman gereken iş ve birçok fikrin olmasına rağmen, içinden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir. Çevrendeki kişiler ile gergin konuşmalar yapmaktan kaçınmalısın. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; konuşmak, yazmak ve özgürce fikirlerini paylaşmak isteyebilir, ticaret, seyahat, eğitim gibi konulara daha fazla ilgili duymaya başlayabilirsin.

Sevgili Balık; maddi kazancını artırmak için yeni girişimler yapmak, hedef ve düşüncelerini çevrendekilerle paylaşmak isteyebilirsin. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle; finansal konularla ilgilenebilir, yeteneklerin ve sağlığınla ilgili konular üzerine odaklanabilirsin. Değer yargılarınla ilgili sorgulamalar yapabilir, iç dengeni sağlamak için uğraşabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz