Bugün 20 Mayıs 2022 Cuma / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 20 Mayıs 2022 Cuma / Günlük Burç Yorumları analizi

20 Mayıs 2022 Cuma Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Mayıs 2022 Cuma ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 20 Mayıs 2022 Cuma gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Kaybettiğin eşyaları bulabilirsin bugün. Eğer bir süredir bir eşyanın geri geleceğinden vazgeçtiysen bu düşünceni değiştirecek sürprizlerle karşılaşabilirsin. Kayıp eşyaları bulma şansın artabilir bugün.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Temiz olmak sadece evi barkı temizleyip bir şeyleri bırakmak demek değildir. Bazen kendi hijyenimiz de özen isteyebilir. Özellikle de ağız ve diş sağlığı konusunda hijyene daha fazla özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

Bugün seni mutsuz eden durumları sonlandırmak için iyi bir gün olabilir aslında. Burcundaki etkiler cesur adımlar atmanı gerektirebilir. Eğer bir süredir kalbini kıran bir aşk mevzusu içerisindeysen bunu ciddiye alarak kesin bir adım atman ve kendi kalbini koruman gerekecek.

Para

Kendin için para biriktirmeye başlamak iyi olabilir bugün. Haziran ayını şimdiden planlamak adına daha dikkatli kararlar alabilirsin. Finansal mevzularda kendi elini kuvvetlendirebilir, birikime odaklanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün cesur adımlar atman gerekebilir hayatında. Yeni kararlar almak için de bu kararları harekete koymak için de çaba göstermen önem kazanabilir. Hayatın için daha fazla kontrol sahibi olarak harekete geçebilirsin.

Aşk

5/5
Sağlık

5/5
Para

4/5
Sağlık

Bugün kendi sağlığını düşünerek yeni plan ve programlar yapmayı hedefleyebilirsin. Yeni bir beslenme planı oluşturabilir, öğünlerini önceden düzenleyerek daha sağlıklı beslenmeye başlayabilirsin.

Aşk

Aşkta cesur olmanın etkisini göreceksin bugün. Bir şeyleri kendi haline bırakmak yerine kontrolü elden bırakmamak daha doğru gelebilir sana. Eğer hoşlanıyorsan bunu ifade edebileceksin. Eğer daha ciddi bir ilişki istiyorsan bu talebini de ifade edebileceksin. Bundan kaçmamalısın.

Para

Harcamalardan çok tasarrufa özen göstereceğin bir gün olabilir senin için. Burcundaki etkiler para harcamaktan değil de o parayı değerlendirmekten yana olabilir. Bugün kendi masraflarını kontrol altına almak seni daha da memnun edebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün planlarında esnek olmanın sana olabilecek faydasını görebilirsin. Beklenmedik aksilikler, ertelemeler gibi konular gündeme gelse bile sen bu durumdan çok fazla etkilenmeyebilirsin. Planları esnek tutmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olacak.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yorgunsan dinlenmelisin, daha fazla enerji gerekiyorsa ona göre beslenmelisin. Vücudunun neye ihtiyacı olduğuna dikkatle karar vermelisin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen durumlar gündeme gelse de bunları çözmeye odaklı davranabilirsin. Kalbini kıran durumları çözmek için bir adım atman gerekiyorsa eğer bu konuda için daha rahat olacak. Bir şeylerin kendiliğinden düzelmesini beklemek yerine senin bir adım atman daha iyi olabilir.

Para

Birikim konuları öncelikli olabilir senin adına. Harcamalardan çok tasarrufa gidebilirsin bugün. Kendine aylık bir bütçe belirlemek ve bunun aşmamak sana düşündüğünden daha fazla fayda sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün insan ilişkilerinde gerginlikler yaşamak seni zorlayabilir. Sebepleri sorgulamada aceleci olmaman ve yapıcı kalmaya çalışman gerekecek. Herkesin kendine göre bir düşüncesi, bir gündemi olduğunu hatırlamak ve ısrarcı olmamak senin adına önemli olabilir.

Aşk

4/5
Sağlık

4/5
Para

3/5
Sağlık

Hijyene özen göstermen gereken bir gün olabilir bugün. İnsanlar her ne kadar virüse karşı olan önlemleri boşlamış olsa da senin bu konuda daha özenli davranarak en azından hijyene özen göstermen iyi olacak. Eve giren çıkan şeyleri dezenfekte etmek iyi olabilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda pozitif etkiler görmek isteyebilirsin belki ama bunun için yeterli şartlar gelişmemiş olabilir. Karşındaki insana zaman tanımak ve bir şeylerde acele etmemek daha doğru olacak bugün. Aşkı zorlamaman iyi olabilir.

Para

Paranı kimlerle paylaştığına dikkat etmen gerekebilir bugün. Herkese kesenin ağzını açmamalısın. İleriyi düşünerek ve kendin için yatırım yaparak hareket etmen doğru olacak. Paranı kolay lokma etmemelisin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün hayatını zorlaştıran şeylerle yüzleşmen gerekebilir. Bunları nasıl çözeceğin, ileride senin hanene yazılabilir. Çözüm üretmek, yapıcı olmak, olayları negatif görmemeye çalışmak senin adına iyi olabilir. Yapıcı olmalısın bugün.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Bugün zihnen ve bedenen kendini daha da kuvvetlendirmek önemli olabilir. Fiziksel aktiviteni artırmak bir yana zihinsel olarak da kendini rahat ettirmek isteyebilirsin. Bu ikisi için sağlam bir denge yakalaman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konuları içine sinmeyebilir tam olarak. Hoşlandığın kişi ile uyuşmadığını görebilirsin hatta. Ama bir şeylerin açığa çıkması kendi beklentilerini kontrol etmene vesile olabilir bugün. O yüzden yaşananlara negatif bakmamalısın.

Para

Finansal konularda bireysel olmak, kendi maddi özgürlüğüne sahip olmak güzel bir lütuf gibidir aslında. Ama bunu kimse bize gümüş tepsilerde sunmaz. Bunun için senin daha fazla çaba sarf etmen ve bunu yaparken de olumlu kalman gerekecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Günü sevdiğin kişiyle geçirememek seni biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Ama her şeyin telafisi olduğunu hatırlaman gerekebilir. Bugün daha farklı önceliklere odaklanman gerekecek.

Aşk

2/5
Sağlık

4/5
Para

3/5
Sağlık

Kendine tembellik yapmak için bahaneler üretmemelisin bugün. Sağlığın açısından ne gerekiyorsa bunu yapabilmen önem kazanacak. Egzersiz programından şaşmamak ve daha dengeli beslenmek önemli olacak, bunlara karşı bahaneler üretmemelisin.

Aşk

Bugün aşkta bir şeyler beklentilerinin altında kalabilir. Bunu kişisel bir mesele haline getirmemeli veya olayları büyütmemelisin. İnsanların sana karşı bu konuda haksız davrandığını düşünmek yıkıcı olabilir, aman dikkat!

Para

Maddi olarak kafana yatmayan mevzuları çözmek için daha fazla çaba göstermen gerekebilir bugün. Ama bunun için önünde iyi bir şans olacak, şartlar sana iyi gelmese de senin bir çözüm üretmen olası çünkü. Önüne konulanı kabul etmemek, bir şeyleri daha iyi bir hale getirmeye çalışmak önceliğin olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Okudukların, izlediklerin, dinlediklerin ufkunu açabilir bugün. Zihnin bir şeyleri sünger gibi içine çekebilir. Bu güzel enerjiyi hayatında daha da anlamlandırmak istediğin konulara odaklanarak kullanman gerekebilir. Önem gerektiren meselelere odaklanabilirsin.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Aktif bir hayat tarzı takip etmesi ve her gün uygulaması zor olan bir durumdur. Ancak bugün buna ihtiyaç duyduğunu daha net fark edebilirsin. Daha sağlıklı olmak için hayatına hareket katman, hayatında daha dengeli bir rutine odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşkta yeniliğe odaklanabilirsin bugün. Hayatında bir süredir olan birisi varsa bile yeni bir iletişim tarzı geliştirmek önceliğin olabilir, bazı şeyleri daha farklı yapmaya çalışabilirsin. Her zamankinden farklı davranmanın etkisi daha büyük olabilir.

Para

Kendi paranı nasıl değerlendireceğine kendin karar vermelisin. Başkası sana fikir verse de bunları senin bir yöne koyman gerekecek. Bu tür konularda bağımsız kalmaya çalışman senin için daha önemli olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Senden farklı düşünen insanlara karşı nasıl davrandığına dikkat etmen gerekebilir bugün. Herkese hemen her şey için çıkışmaman gerekecek. Her yiğidin bir yoğurt yeme şekli olduğunu hatırlaman ve daha uzlaşmacı olman doğru olabilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisin.

Aşk

4/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Beslenme düzenini dengelemek için bazı değişimler yapman gerekebilir bugün. Son zamanlarda daha fazla karbonhidrat tükettiysen bunu azaltman ve daha fazla protein tüketmen gerekebilir, bolca su içerek gün içerisinde kendi enerjini yükseltmen gerekebilir. Bu tür detaylara özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin altında kalan bir gün olabilir bugün. Ama yine de ilgiyi üzerinde toplaman olası. Sadece bazı şeylerin daha derinleşmesini, daha güzel iletişimlere girmeyi dileyebilirsin bugün. Yine de kendi beklentilerini kontrol altına alırsan güzel bir gün geçebilir.

Para

İleriye dönük para kazanma fikirleri üretmek, bu konularda kendini geliştirmek bugünün önceliği olabilir. Yeni konular, eğitimler ve iş adımları baskın olacak. Bugün daha doğru kararlar alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Veya bu kişiyi sosyal medyada görerek beğenebilirsin. Aşk konularında kalbinde ve aklında yeni bir insan olabilir. Bu konulara odaklanman zaman kaybı olmayacak.

Aşk

5/5
Sağlık

5/5
Para

4/5
Sağlık

Yürüyüş sana iyi gelebilir bugün. Egzersiz konusunda, kan dolaşımını artıracak bir seçenek olarak yürüyüşe odaklanabilir, kendine bir iyilik yapabilirsin. Temiz havada zaman geçirip hareket etmek genel olarak enerjini yenileyebilir.

Aşk

Yeni kişilerle tanışıp iletişimi artırmak için iyi bir gün olabilir bugün. Eğer internet üzerinden tanıdığın veya merak ettiğin birisi varsa onunla iletişimi sen başlatabilirsin. Aşka daha açık olman gerekebilir.

Para

Parasal kaygıları bir kenara bırakman ve ileriyi düşünmen gerekecek bugün. Paranın değerini korumak, kıymetini bilmek bugün daha doğru kararlar aldırabilir. Ama bunları yaparken kaygılarla değil, daha iyi şeylere yatırım olarak düşünerek hareket etmen gerekecek.

İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün genel olarak hedeflerin için bir şeyleri daha ciddiye alman gerekebilir. Karşına çıkan engellerle başa çıkmak zorlaşıyorsa eğer bir şeyleri revize etmek isteyebilirsin. Uzun vadeli planlar, dikkatle yapılacak iş programları önem kazanabilir.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Meditasyon ve yoga sana iyi gelebilir bugün. Bedenini dinlemek, iç sesinle barışmak için bunlar şart bile olabilir. Bu tür konulara özen göstererek kendi enerjinle savaşmadan rahat bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda açık fikirli olmalısın. Aynı zamanda iletişimde de kendini içine kapatmaman gerekecek. Bu sayede daha rahat etkileri hayatına çekerek aşkta mutlu olma ihtimalini daha da artırabileceksin.

Para

Parana sahip çıkmak için iyi bir gün olacak bugün. Gereksiz masrafları kısarak kendine daha fazla para kalmasını sağlayabilirsin çünkü. Finansal açıdan yeni kararlar alacağın bir gün olarak bugün dikkatli davranmanın karşılığını çok daha iyi alacaksın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün yorgunluğunu üstünden atmaya odaklanmalısın. Eğer hafta başından beri devam eden ve bir türlü atamadığın bir yorgunluk varsa bunu ciddiye almanda fayda olacak. Dinlenmek, kafanı boşaltmak sana daha iyi gelebilir. Çok ağır hareketlerin altına girmemek iyi bir tercih olabilir.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Bugün kendini çok zorlamamak ve mümkün olabildiğince dinlenmek iyi olabilir. Zihnen ve bedenen yorulduğun bir süreçten çıktıysan eğer kendine iyileşmek ve toparlanmak için bir zaman tanıman gerekecek. Bugün bu konuda daha özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Yeni aşklar daha dikkat çekici olabilir bugün. Farklı bir insan ile muhabbet etmen sana iyi gelebilir hatta. Aşk konularında kendini daha pozitif etkilere açabilir ve yeni kişilere bu konuda daha fazla şans verebilirsin.

Para

İleriye dönük konular için para biriktirmek finansal konularda önem kazanabilir. Paranı toptan harcamamak ve daha dikkatli kararlar almak bugün önemli olabilir. Maddi kararlarını daha ağırdan alabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Mayıs 2022 Cuma)

Genel

Bugün kafana takılanları çözmek için daha fazla vakit ayırabilirsin. İçine sinmeyen şeyleri düzeltmek adına çabalara girmen seni memnun edebilir. Daha dikkatli davranarak aklındaki soru işaretlere çözüm bulabilir, kendi hayatını daha fazla yoluna koyabilirsin.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Duygusal gerginlikleri üstünden atmak ve daha sakin olmak için bugünü iyi değerlendirmen gerekebilir. Stresi ve endişeleri üstünden atmak için meditasyon gibi, yoga gibi konulara daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusundaki sana farklı geldiğine inandığın veya toplum tarafından yapılan beklentileri gözden geçirmen gerekebilir. Aşk konularında daha iyi yol alabilmek için kendi istediklerini bilip onlarla yüzleşmen, daha sonra başkasının ne dediğine bakman gerekecek.

Para

Bugün birikim önceliğin olabilir. Sahip olduğun parayı bir düzene koymak için yatırım kollarına odaklanabilirsin. Sağlıklı kararlar alarak ileriye dönük tasarruf planları kurmak da sana iyi gelebilir.