Bugün 21 Mayıs 2022 Cumartesi / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 21 Mayıs 2022 Cumartesi / Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Mayıs 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
21 Mayıs 2022 Cumartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Mayıs 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Mayıs 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 21 Mayıs 2022 Cumartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

İçinde bulunduğun durumu daha net görmen gerekecek bugün. Bazı şeylere gereksiz bir Pollyanna’cılık ile bakıyor olabilirsin çünkü. Gerçekçi kalmak önem kazanacak. Bazı konuları şansa ve kadere bırakmamalısın.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Bugün insanlarla arandaki mesafeni daha dikkatli ayarlamak genel olarak sana daha iyi gelebilir. Hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak böyle bir mesafeye ihtiyaç duyabilirsin. Sosyal alanlarda bu konulara özen göstermeye dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı açmazlara girdiysen eğer bunu çözmeye yakın durman gerekecek. Bir şeyleri karşı taraftan beklememeli ve konuları sen ele almalısın. Açık iletişim kurmaya kendini hazır hissetmek, negatif durumları çözmek için faydalı olmakla birlikte işini şansa bırakmamayı da sana öğretebilir.

Para

Sahip olduğun şartlar dahilinde para biriktirmek önemli olabilir bugün. Gereksiz görülebilen masrafları kesmek için bir adım atabilir, daha doğru kararlar alabilirsin. Harcamalarını dikkatle planlaman seni bir adım daha öne geçirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Hayallerle gerçekleri birbirinden ayırmaya özen göstermen gerekebilir bugün. Tam olarak nelere odaklandığını gözden geçirmelisin aslında. Gerçeklere gözlerini yummaman ve var olan şeylerle şartlarını belirlemen gerekebilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

3/5
Sağlık

Daha sağlıklı olmak için hayatındaki bazı alışkanlıkları değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin bugün. Daha aktif bir hayat tarzı için bazı değişimleri yapmaya hazır hissedebilirsin. Günlük rutinini sağlamlaştırmak önceliğin olabilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir aşkı artık tamamen geçmişte bırakman gerekebilir bugün. Kötü giden şeyleri sürekli kendine hatırlatarak bunu bir işkence meselesi haline getirmemelisin. Kendi kalbini geçmişin negatifliğinden korumayı öğrenmen gerekebilir.

Para

Maddi açıdan kendi elini zayıflatmayacak şeylere odaklanman daha iyi olabilir. Hayal kurmak güzeldir ama bu hayali gerçekleştirebilecek kadar cesur davranmak daha iyidir. Bugün bu ikisi arasındaki farkı daha net görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek geleceğin için önemli bir konu haline gelebilir. Ortak çabalar, takım çalışmaları senin için daha fazla önem taşıyacak. Ekip çalışmalarına yatkın olmaya özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

3/5
Sağlık

5/5
Para

3/5
Sağlık

Bolca su tüketmek sana çok daha iyi gelecek bugün. Enerjini artırmak, ödem atmak, kan dolaşımını hızlandırmak gibi konular hep buna bağlı olabilir. Sudan adeta bir yılan gibi kaçmamak kendine yapabileceğin en iyi şey olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki durumu gözden geçirmende fayda olabilir bugün. Tam olarak doğru analiz edemediğin şeyler varsa bugün bunları tekrar düşünme şansın olabilir. Bu ilişkinin seni ne kadar mutlu edip etmediğini düşünmek iyi olabilir.

Para

“Şartlar böyle olursa iyi kazanırım” gibi farazi konuşmalardan uzak durmak ve bugün elinde var olan gerçekliklere odaklanmak genel anlamda finansal açıdan iyi olabilir. Elindeki şartlara göre para kazanma mevzularına odaklanmalı ve bu konuda kendini yalnızlaştırmamalısın.

Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Geçmişte yaşamayı bırakmak bu aralar kendine yapabileceğin en iyi şeylerden bir tanesi olabilir. Yarına da değil, özellikle bugüne odaklanman gerekecek. Bugüne ait sorumluluklarına sağlam bir bakış atman birçok şeyi çözmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmeye özen göstermek iyi olabilir bugün. Açık havada yürüyüş yaparak kan dolaşımını artırabilirsin. Bolca sıvı tüketerek de bu konuda kendine bir faydan olması olası. Bu konulardan kaçınmaman en iyisi.

Aşk

Aşkta geçmişte olan şeyleri geçmişte bırakmak ve bugüne bakmak daha iyi olacak. Temcit pilavı gibi bir şeyleri kendi kafanda evirip çevirip en başta kendine işkence etmemelisin. Geçmişte yaşamayı bırakmak en iyisi.

Para

Daha iyi paralar kazanmak istemen normal. Ama bunun için insanlarla biraz daha iyi geçinmen gerekebilir. Birlikten kuvvet doğar lafına ne kadar inanırsın bilinmez ama bunun etkisini çok daha fazla görebilirsin bugün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün hayaller kurmaktan çekinmemelisin. Zihnini farklı konulara daha rahat açabileceksin çünkü. Geleceğe dönük planlar yapmak daha keyifli ve stressiz gelebilir. Kendini kısıtlamaman gerekecek bugün.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Hislerini ifade etmek, neler düşündüğünü paylaşmak zihinsel olarak üstünden bir yükün kalkmasına vesile olabilir. Açık ifadeler ve rahat bir enerji akışı için bugün kendini geri çekmemen gerekecek.

Aşk

Aşkta kalbini yoran mevzularla daha sonradan başa çıkmak için bugünden biraz kendinle baş başa kalman iyi olabilir. Olayları kendi içinde analiz ederek hareket etmeyi tercih edebilirsin. Bir şeyleri daha net görmeye ihtiyaç duyman olası.

Para

Hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına çaba gösterebilirsin. Yeni projelere dahil olabilir, ileriyi düşünerek daha dikkatlice hareket edebilirsin. Para kazanmak için doğru adımlar attığını bilmek seni memnun edecek.

Terazi Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Fikirlerini paylaşmaktan çekinmemelisin bugün. Zira başkalarının fark etmediği şeyleri daha rahat fark edebilirsin. Hata yapmak yerine akıl vermek daha doğru gelebilir bugün. Sadece üsluba özen göstermen yeterli olabilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Bugün açık havada zaman geçiriyorsan insanlarla mesafene dikkat etmen iyi olabilir. Virüs her ne kadar bazı insanlar tarafından ciddiye alınmasa da senin kendin için biraz özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Aşkta gerçekliklerle barışman gerekebilir bugün. Seni mutlu etmeyen konuları göz ardı etmemek çok iyi bir başlangıç olacak. Kendine karşı dürüst olman aşkta önem kazanabilir.

Para

Şu an için imkansız gelen bazı büyük masraflar için planlar yapmak isteyebilirsin. Ev veya araba gibi şu anda sana imkansız gelebilen bazı şeyleri planlamak, aslında o kadar da imkansız olmadıklarını görmene vesile olabilir. O yüzden bugün dikkatli planlar yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanların neler hissettiğini anlamaya daha açık olabilirsin bugün. Empati yeteneğin gelişebilir. Başkalarının neden böyle davrandığını fark etmek sana daha farklı bir perspektif katabilir.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Yediklerine özen göstermen önemli bir detay olabilir bugün. Vücudunu gereksiz yere yorabilecek yağlı yiyeceklerden uzak durabilir, ödem yapabilecek yiyecekleri tercih etmeyebilirsin. Ne yediğine özen göstermen bünyende direkt etki edebilir.

Aşk

Aşk konularında kalbinin yeniden hızla attığını görmen olası bugün. Seni mutlu edecek sohbetler, konular gündeme gelebilir ve yeni şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Aşka kendini açacağın ve daha mutlu hissedeceğin bir gün olabilir.

Para

İş konusunda neler düşündüğünü, nelere dikkat edilmesi gerektiğini açıkça dile getirmen gerekecek. Senin bulacağın çözümler daha iyi olabilir. Fikirlerini içe atarak onları ziyan etmemelisin bugün.

Aslan Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Gerçeklerle hayalleri birbirinden ayırt etmen gerekebilir bugün. İstediklerini gerçeğe dönüştürmek için adım atman önemli bir detay olacak. Bazı şeylerin ayrımını iyi yaparak daha planlı hareket etmen gerekebilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Stres ve yorgunlukları üstünden atmaya ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin bugün. Kendince bir gün geçirmek sana iyi gelebilir aslında. Yorgunlukları aşabilmek için kendine iyi geleceğini bildiğin tercihleri yapmak senin görevin olabilir.

Aşk

Aşkta seni sevindirmeyen, aksine mutsuz eden olaylarla karşılaşman olası. Ancak bunları içine atmaman önemli bir nokta olabilir. Seni mutsuz eden şeylere karşı kendini koruyabilmeli ve hatta kendini bu tür durumlarda savunabilmelisin.

Para

İş konusunda tam olarak neye önem verdiğini açıkça fark ederek seçmen gerekecek. Önceliğini iyi seçmek ve ona göre hareket etmek ise sana hayallerindeki güzel başarıları getirebilir. Bu konuda daha fazla yol kat edebilirsin bugün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün iki farklı seçenek arasında gidip gelebilirsin. Bütün gün neye odaklanacağını seçmekte de zorlanabilirsin hatta. İşlerine ve hayatındaki önemli konulara bir sıra vermek bu konuda daha hızlı hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

5/5
Sağlık

4/5
Para

5/5
Sağlık

Zihnini boşaltmaya özen göstermen gerekecek bugün. Zira bazı yorgunluklar olabilir bünyende. Kendince biraz zaman geçirmek ve her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamak daha doğru bir tercih olabilir sağlık için.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim daha da artabilir bugün. Kendini iyi bir biçimde ifade ederek aşkının değerini artırabilirsin. Bu tür konularda genel anlamda iletişimin ne kadar önemli olduğunu en başta senin görüp anlaman olası.

Para

İş konularında daha farklı düşüncelere odaklanmaya açık olabilirsin bugün. Yeni bir projeye zaman ayırmak maddi açıdan sana daha iyi gelebilir. Yaratıcılık gerektiren konularda zihnini daha fazla çalıştırabileceksin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Ortak işlerin yükü daha fazla gün yüzüne çıkabilir bugün. Ortak sorumluluklar, ekip çalışmaları ön planda olabilir ve senin de buna uyum sağlaman beklenebilir. Herkesle eşit derecede sorumluluk alman gerekecek, buna özen göstermen iyi olabilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

3/5
Sağlık

Ödem atmak günün önemli bir konusu haline gelebilir bugün. Bitki çaylarından edineceğin etkiler daha fazla olabilir. Ödem atabileceğin bazı şeyler içmek doğru olabilir. Ama daha da önemlisi vücudunun su tutmaması yediklerinde özenli davranmak olacak.

Aşk

Mutsuz olduğun konuları açıkça konuşmak seni biraz yormuş olabilir bu aralar. Aşkta yıpratıcı etkiler gördüysen eğer bunu çözmek adına kendine zaman ayırmak ve aşktan uzak durmak senin için iyi olabilir. Kendini çok yormamalısın bu konularda.

Para

İleriye dönük birikimler konusunda daha özenli olabilirsin bugün. Nasıl olsa yerine koyarım diye düşünerek birikimlerini bozmamak ve planları harcama üzerinden değil de tasarruf üzerinden kurmak daha doğru gelebilir kulağa.

Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün hisler ve duygular daha fazla ön plana çıkabilir. Kendini ifade etme arzusu da daha büyük olacak doğal olarak. Kendi durumunu gözden geçirmek ve nasıl düşündüğünü önce kendine göstermek ileride alacağın kararlar için önem taşıyabilir.

Aşk

3/5
Sağlık

4/5
Para

4/5
Sağlık

Kaygıları yenmek için stresten uzaklaşarak farklı şeylere yönelmen gerekebilir. Odaklanacağın konuları özenli seçmek stresi yenmek adına önemli bir hareket olabilir. Kendi zihinsel bütünlüğünü koruman gerekebilir.

Aşk

Aşkta seni mutsuz eden bir konu varsa onunla yüzleşmeden edemeyeceksin. Bazı sıkıntıları görmezden gelmemek ve bunların üstüne gitmek doğru bir karar olabilir. Açık ve direkt olmak belki seni sıcak bir mutluluğa götürmeyecek ama bu yapılması gereken bir şey olabilir.

Para

İş bölümü bugün senin çalışma biçimine daha uygun olabilir. Her şeyi tek başına yüklenmek marifet değildir. Bugün daha sakin davranıp ekip çalışmasına zaman ayırman daha iyi sonuçlar getirebilir. Sorumlulukları paylaşmak genel olarak iyi olacak.