Bugün 23 Mart 2022 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 23 Mart 2022 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi

Bugün Tüm Burçların 23 Mart 2022 Çarşamba gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 23 Mart 2022 Çarşamba ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 23 Mart 2022 Çarşamba gününe ait Yorumularını inceleyelim..
Bugün Tüm Burçların 23 Mart 2022 Çarşamba gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Sevgili Koç; hareketli ve iletişimi bol olan bugünde burcunda gerilemeye başlayacak olan Merkür Retro’su, hayat dinamiklerinde oldukça etkili olacaktır. İş, kariyer ve aile hayatında radikal ve acele kararlar almak, maddi manevi riskli işlere girişmek söz konusu olabilir. Ayrıca, yazılı sözlü tüm iletişimlere ve sağlığına dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa; ilgi duyduğun bir alanda bilgi toplayabilir, içsel sorgulama yapabilirsin. Merkür Retro’suyla; geleceğe yönelik hedeflerinde çeşitli değişiklikler yapabilir, detay ve araştırma gereken konularla ilgilenebilirsin. Maddi konular, aşk hayatın, çocuklar, hobilerinle ilgili düzenlemeler yapman, eksiklerini tamamlaman gerekebilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde kendini güçlü şekilde ifade etmek isteyebilir, sakinliğini korumakta zorlanabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün geri hareketi; sosyal çevre ilişkilerinde, hedeflerinle ilgili kararlarında temkinli olman konusunda seni uyarırken, kariyer ve ailevi konularında da radikal kararlar almaman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; bugün zihninin dağınık olması, odaklanman gereken konularda zorlanmana neden olabilir. Merkür’ün kariyer evindeki geri hareketi; otorite figürü kişilerle, aile büyüklerinle ve yakın çevrendeki insanlarla olan diyaloglarında temkinli olmanı, karar vermen gereken konularda risk almamanı işaret etmektedir.

Sevgili Aslan; dedikodusu bol ortamlarda bulunabilir, duyacağın haberlere şaşırabilirsin. Merkür’ün geri hareketi; yurtdışı bağlantılı işlerinde, eğitim, medya yayıncılık ve gibi alanlarda, ticaretle ilgili konularda iletişimden kaynaklı sorunlar ile karşılaşabileceğini, maddi ve manevi değer yargılarını sorgulayabileceğini göstermektedir.

Sevgili Başak; önemli bir konuda sevdiğin kişiyle ya da ortağınla yapacağın görüşme herhangi bir sonuca bağlanamayabilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün geri hareketi; kariyer hayatında, borç ve alacaklarla ilgili konularda, kişisel kararlar almaman gerektiğini vurgularken, bu alanlarda yaşanabilecek yazılı sözlü iletişim sorunlarına da işaret etmektedir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde eğitim ya da ticaretle ilgili konuda yanlış karar vermen, tekrar düşünmene neden olabilir. Merkür’ün geri hareketi; ikili ilişkilerinden kaynaklı problemlerin olmasına, eski iş birliklerinin tekrar gündeme gelmesine neden olabileceği gibi anlaşmazlık ve fikir ayrılıklarının ortaya çıkması da mümkün.

Sevgili Akrep; sağlığınla ilgili sorunların ortaya çıkabileceği, detaylarla uğraşman gereken bir gün olabilir. Merkür’ün geri hareketi; günlük rutinlerinde ya da çalışma hayatında acele kararlar vermemeni, anlaşma veya sözleşme içeren konularda koşulları iyice analiz etmen gerektiğini vurgularken, sağlığına da dikkat etmeni göstermektedir.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde sevdiğinle yaşayabileceğin fikir ayrılıkları, akşam üzeri düzelerek, yerini keyifli saatlere bırakabilir. Aşk evindeki gerçekleşecek Merkür retro; eski ilişkilerini tekrar gündeme getirebileceği gibi şu andaki ilişkinde de sorunlar yaşamana neden olabilir. Kariyerinde, çocuklarla ilişkinde, sosyal hayatında temkinli olmak gerekebilir

Sevgili Oğlak; bugün yakın çevrenle yaşayabileceğin telefon trafiği, zihinsel dağınıklık yaşamana neden olabilir. Merkür’ün geri hareketi; ev ve aile konuları, çalışma ve iş hayatı, eğitim ve yayıncılık alanında iletişimsel sorunlar yaşamana neden olurken bu alanlardaki eksikliklerini görmene ve düzeltmene yardımcı olabilir.

Sevgili Kova; bugün yapacağın alışverişlerinde aşırıya kaçabilir, fazla para ödeyebilirsin. Merkür’ün geri hareketi; romantik konularda ve yakın çevrenle olan diyaloglarında istem dışı olaylara sebep olabilir. Eğitim, reklam, pazarlama ve tanıtım gibi alanlarda yapacağın girişimler ya da anlaşmalar sıkıntı çıkarabilir.

Sevgili Balık; evinde ve iş hayatındaki yoğun tempo, zihninin dağınık olmasına, yanlış karar almana neden olabilir. Merkür’ün geri hareketi; yeteneğini maddi kazanca çevirmek konusunda beklemeni gerektirebilir. Gelir gider dengeni ayarlamak, ailevi konularda sağduyulu olmak, imza atman gereken işlerde temkinli olmak gerekebilir.

Denizli Oto Ekspertiz