Bugün 26 Mart 2022 Cumartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 26 Mart 2022 Cumartesi/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 26 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 26 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 26 Mart 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 26 Mart 2022 Cumartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Sevgili Koç; sabah saatlerindeki duygusal ve iniş çıkışlara açık halin öğleden sonra yerini daha cesur ve enerjik bir ruh haline bırakacak.  Aşk hayatın, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren alanlarda seni heyecanlandıran ve girişimlerde bulunmanı sağlayan gelişmeler olabilir. Keyif alacağın konulara odaklanmak isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında işlerin istediğin gibi ilerlemeyebilir, ani haberler zihnini bulandırabilir. Sonrasında ise ailevi konular, gayrimenkul ve yerleşimle alakalı konular gündeme gelebilir. Bugün yaşanan kadersel gelişmeler kendini kontrol dışı hissetmene neden olabilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde finansal konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınmalı; girişimlerini günün ikinci yarısına bırakmalısın. Geleceğini ilgilendiren konularda gruplar veya arkadaşlardan karşına fırsatlar çıkabilir; fikir alış verişleri daha kararlı olmanı ve harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; Ay hâlâ burcunda hareket ederken haftaya hızlı bir başlangıç yapabilirsin ancak duygularını kontrol altına almakta ve kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra maddi konuların devreye girmesiyle odak noktan değişebilir, iş hayatını da olumlu etkileyecek destekler alabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerindeki geri planda olma isteğin ilerleyen saatlerde değişecek. Duygularını saklamak zorunda hissedebilir, kontrolün dışında gelişen olaylardan dolayı yıpranabilirsin. Ancak öğleden sonra burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle kontrolü eline alarak isteklerin doğrultusunda hareket edeceksin.

Sevgili Başak; güne planladığın gibi başlayamayabilir, hedeflediğin kazanca ulaşamamanın tedirginliğini yaşayabilirsin. İlerleyen saatlerde kendi iç dünyana çekilerek düşünce ve duygularınla baş başa kalmak isteyebilir, maddi durumunu da gözden geçirmeni gereken bir süreçte olabilirsin.

Sevgili Terazi; günü iki ayrı ruh haliyle geçirebilirsin. Sabah saatlerinde ki iniş çıkışlar ve tamamlaman gereken işlerden dolayı gerginlik yaşayabilirsin.  Sonrasında ise sosyal hayat içinde aktif olabilir, iletişim ve bilgi alış verişleriyle keyifli bir zaman geçirebilirsin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde tepkilerini duygularınla verebilir, ani çıkışlar yapabilirsin.  Elindeki işlerle uğraşarak zamanını değerlendirebilir; aldığın haberlerden dolayı şaşkınlık yaşayabilirsin. Öğleden sonra ise iş yaşantın ve sosyal hayatının hareketlenmesi seni de motive edecek ve daha girişimci olmanı sağlayacaktır.

Sevgili Yay; güne keyifsiz bir başlangıç yapabilir, ani gelişen olaylara hazırlıksız yakalanabilirsin. Fakat öğleden sonra içinde bulunduğun duygusal karmaşadan tamamen çıkabilir,  yurtdışı, eğitim ve hukuki alandaki işlerin hareketlenebilir, bilgi alış verişlerinde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; yakın ilişkiler, iş birliği ve ortaklıklarla ilgili duygusal konular sabah saatlerinde seni meşgul edecektir. Sonrasında ise finansal konuların devreye girmesiyle birlikte güç gösterileri ve ego savaşları ortaya çıkabilir. Kendi otoriteni sağlamaya çalışabilir, yatırımlara odaklanabilirsin.

Sevgili Kova; günün ilk bölümü tamamlanması gereken işlerle yoğun geçebilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri ile ilgili konular seni oyalayacaktır. Fikir ayrılıklarına düştüğün konuları ele alabilir; çevrendekileri ikna etmekle uğraşabilirsin. Eğitim, yolculuklar veya anlaşmalar odak noktan olabilir.

Sevgili Balık; duygusal başlayan gün ilerleyen saatlerde farklı bir boyut kazanabilir. İş ve çalışma ortamında sorumlulukların artması seni de hareketli olmaya zorlayabilir. Finansal konularda kararlar alabilir, girişimlerle uğraşabilir, zamanının çoğunu çalışmaya ve otorite kurmaya harcayabilirsin. Akşam saatlerinde keyfi alış verişlere çıkabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz