Bugün 27 Aralık Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 27 Aralık Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

27 Aralık Pazartesi 2021
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 27 Aralık Pazartesi 2021 ) yorumlarına bakalım.
27 Aralık Pazartesi 2021

Sevgili Koç; sosyal hayatındaki hareketlilik devam ediyor. Hobilerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Ancak romantik ilişkilerde ufak tefek kıskançlıklar ya da inatlaşmalar olabilir. Önümüzdeki günlerde kısa yolculuklar, yazılı ve sözlü anlaşmalar için uygun koşullar oluşabilir.

Sevgili Boğa; eve ve aileye dair konular hâlâ seni meşgul edebilir. Ancak tamirat, tadilat gibi işlerini biraz pahalıya mal edebilir ya da yapılan işten pek memnun olmayabilirsin. Akşam saatlerinde yakın dostlar ve sevdiklerini evde ağırlamaktan keyif duyabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ticari faaliyetlerinde artış olabilir.

Sevgili İkizler; bugün Güneş’in senin burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte kendini ön plana çıkarabileceğin yaşamsal hedeflerine odaklanabileceğin bir döneme giriyorsun. Kararlarında istikrarlı ve tutarlı olduğun bir gündesin ancak inatçılık etmen yakın çevrenle ya da iş arkadaşlarınla aranı açabilir.

Sevgili Yengeç; maddi konularda ve harcamalarda seni aşan durumlarla karşı karşıya olmana rağmen, zevklerinden ödün vermeyerek borçlanmayı göze alabilirsin. İsteklerini gerçekleştirebilmek için inatçı tavırlar sergileyebilirsin. Bilinçaltını yoran, iletişim kurmanı zorlaştıran bir sürece girmiş olabilirsin.

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay seni halen desteklemekte ve kendini tutarlı bir biçimde ifade etmene olanak sağlamakta. Gayrimenkul veya yerleşime ait bir konuda artık kararını vererek uygulamaya geçebilirsin. Yönetici gezegenin Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal ortamlarda daha aktif ve hareketli olabileceksin.

Sevgili Başak; kafanın içinde bin bir düşünce dönmesine rağmen harekete geçmekte zorlanabilirsin. Bazı konularda kendi kendini dolduruşa getirmeden olayları objektif bir gözle görmeye çalışmalısın. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal hayatında daha başarılı ve göz önünde olabilirsin.

Sevgili Terazi; geleceğinle ilgili beklentilerini fazla abartmamalı özellikle ekonomik konularda biraz daha gerçekçi olmalısın. Harcamalarını bir düzene sokamadığın takdirde hedeflerine varmakta zorlanabilirsin. Arkadaş grupları içinde kendi isteklerini kabul ettirmek için ısrarcı olabilirsin.

Sevgili Akrep; kariyerini olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabilir, güçlü ve yönetici konumundaki kişilerle bir araya gelebilirsin. Kendini fazlasıyla göstermekten geri kalmayacaksın. Önümüzdeki günlerde finansal konularda alacağın hızlı kararlar veya önereceğin fikirler iş hayatında kabul görebilir.

Sevgili Yay; geleceğini düşünerek sağlam ve ileride sana başarı getirecek adımlar atmak istiyorsun ancak alacağın riskleri iyi hesaplaman gerekiyor. Güneş’in karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla; ikili ilişkiler ve iş birliklerinde hızlı gelişmeler yaşanabilir; karşına danışabileceğin kişiler çıkabilir.

Sevgili Oğlak; finansal konularda risk içeren girişimlerde bulunmaktan kendini alı koyamayabilir, daha fazla kazanç beklentisiyle hareket edebilirsin. Duygusal paylaşımlarda beklentilerini yüksek tutman krizleri de beraberinde getirebilir. Yorucu ve yüksek tempolu bir döneme girmiş olabilirsin.

Sevgili Kova; bugünlerde koşulları belirleyemiyor dahi olsan gelişmeler lehine olabilir. İş ve sosyal hayatınla ilgili konularda karşındakilerin senden fazla beklentisi olabilir. Önümüzdeki günlerde yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin, romantik ilişkilerde seni mutlu edecek olaylar yaşanabilir.

Sevgili Balık; iş hayatına ve gündelik işlere yoğunlaştığın bir gündesin. Yaptığın plan ve programa bağlı kalınmadığı takdirde abartılı tepkiler verebilir, güç savaşlarına girişebilirsin. Muhalif görüşlere tahammül edemeyebilirsin. Aile ilişkilerinin ve aile içi iletişimin yoğunlaştığı bir süreçtesin.

Denizli Oto Ekspertiz