Bugün 28 Aralık 2021 Salı Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 28 Aralık 2021 Salı Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 28 Aralık 2021 Salı ) yorumlarına bakalım.

Sevgili Koç; ortak gelirler, faiz, vergi gibi finansal işlerle uğraşabilir, kazançlarını ve harcamalarını dengelemekle uğraşabilirsin. Duygusal paylaşımlarında beklenti içine girebilirsin. Güven arayışın içten içe huzursuzluk ve şüpheler yaratabilir. Ticari anlaşmalarda ya da imzalarda sorunlar yaşanabilir.

Sevgili Boğa; yaşamına dair istek ve arzularının yerine gelmesi için başkalarına ihtiyaç duyabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak hareket etmek ve onların desteğini almak isteyebilirsin. Ancak kendi düşüncelerinde ısrar etmen planlarının ertelenmesine yol açabilir.    Biraz esnek olmaya ve diğerlerini de anlamaya çalışmalısın.

Sevgili İkizler; bugün gündelik tempon çok yoğun olabilir, programını yetiştirmek için çaba sarf edebilirsin. Çalışma hayatında mali konular önemli bir yer tutabilir, yapman gereken ödemelere, planlanması gereken işlere odaklanabilirsin. Bazı konuları bilmiyor olman ya da senden saklanmış olması başarısızlığa uğramana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; günü keyif aldığın konularla ilgilenerek, hobilerine zaman ayırarak geçirebilirsin. Alacağın haberler seni mutlu edebilir, alış verişe çıkarak kendini şımartabilirsin. Ancak değer verdiğin kişilerin senin gibi düşünmüyor olması hevesinin yarım kalmasına yol açabilir.

Sevgili Aslan; hayatından bazı angaryaları çıkarmak istemene rağmen işler planladığın gibi gitmeyebilir. Maddi manevi paylaşımlarda bulunurken anlaşmazlıklara düşebilirsin. Sosyal hayatındaki söylemlerini evinin içine de taşımalısın. Ancak her konuda tutarlı davranırsan aradığın huzuru ve başarıyı yakalayabilirsin.

Sevgili Başak; bugün zihinsel olarak yoğun geçecek bir gün seni beklemekte. Yaşanan gerilimi üstünden atmak için yolculuklara çıkabilir, doğa yürüyüşleri yapabilirsin. İş birliği içinde yapman gereken çalışmalarda inatlaşmadan dolayı anlaşmazlıklar çıkabilir. Düşüncelerini hayata geçiremeyebilirsin.

Sevgili Terazi; bütçeni düzenlemeye ve kontrol altına almaya çalışırken, elinde olmayan nedenlerden planlarının dışına çıkabilirsin. Bugün yapacağın alış verişler içine sinmeyebilir, kendini güvende hissetmekte zorlanabilirsin. Yeteneklerini açığa çıkarabilmek için biraz daha risk almalısın.

Sevgili Akrep; haftanın ilk gününü kendi isteklerine odaklanarak geçirebilirsin. Sabah saatlerinde planlarını uygulayabilirsin ancak akşama doğru sıkı bir muhalefetle karşılaşabilir, karşındakilerle uyuşmazlık yaşayabilirsin. Başkalarını dinlemek farkındalığını artırabilir, inat etmemelisin.

Sevgili Yay; yalnız kalmak ve durum değerlendirmesi yapmak istemene rağmen bitirmen gereken işler seni bekliyor olabilir. Kontrolün dışında gelişen olaylara karşı temkinli ve akılcı yaklaşabilirsin fakat inatlaşmadan kaynaklanan çatışmaları engellemekte zorlanabilirsin. İşlerin için gerekli olan bilgi akışı sağlanamayabilir.

Sevgili Oğlak; bugün içinde bulunduğun gruplarla vakit geçirebilirsin. Kendinden beklentinin yüksek oluşu fazla yıpranmana ve çok çalışmana neden olabilir. Sevdiklerinle ilişkilerin ve arandaki iletişim istediğin gibi ilerlemeyebilir. Özellikle akşam saatlerinde fazla inatçı olman, tartışmalara yol açabilir.

Sevgili Kova; maddi olarak seni tatmin etmeyen durumlara bir çözüm üretebilir; kariyerine yeni bir yön vermek için planlar yapabilirsin. Sosyal ortamında daha güçlü olmak için akılcı davranabilir, topluluklar içinde olmaktan keyif alabilirsin ancak aile ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Sevgili Balık; güne duygu ve düşüncelerinden emin olarak başlasan bile akşam saatlerinde karşıt görüşlerden dolayı huzursuzluk duyabilirsin. Hislerini ifade etmekte yetersiz kaldığını ya da karşındakilerin seni anlamamak için ısrar ettiğini düşünebilirsin. Yolculuklarda kısa süreli aksamalar olabilir.

Denizli Oto Ekspertiz