Bugün 31 Aralık 2021 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 31 Aralık 2021 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi

Bugün 31 Aralık 2021 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 31 Aralık 2021 Cuma ) yorumlarına bakalım.

Bugün 31 Aralık 2021 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi

Sevgili Koç; sabah saatlerinde biraz yönsüz kalabilir, planladığın kadar ilerleme kaydedemeyebilirsin. Fakat öğle saatlerinde atacağın sağlam adımlar kazançlarında olumlu gelişmelere neden olabilir. Otorite sayılacak kişilerden destek alabilir; kariyerinin geleceği için yatırımlara girebilirsin.

Sevgili Boğa; güne kalan işleri tamamlama telaşında başlamana rağmen hemen ardından arkadaş grupları içinde görüşlerini rahatça ifade edebilir; konsantrasyon sağladığın işlerde başarılı olabilirsin. Hayata bakış açın ve prensiplerin doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerleyebilir; yakın çevrenle diyalog halinde olabilirsin.

Sevgili İkizler; Günün başlangıcında ikilemler içinde olmana rağmen, öğle saatlerinde son derece kararlı ve alternatiflere açık olabilirsin. Maddi konularda ve düzenlerinle ilgili seni huzursuz eden şartlar karşısında çözüm arayışına girebilir, ortak olduğun gelirlere, gayrimenkul, vergi gibi konulara yoğunlaşabilirsin.

Sevgili Yengeç; öğle saatlerinde karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün tek başına harekete geçmenin ve karar almanın zor olacağına işaret edebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin disiplin ve kararlılığı girişimlerin üzerinde etkili olabilir; sorumluluklarının seni zevk aldığın aktivitelerden mahrum ettiklerini düşünebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde keyfin yerinde olabilir, seni mutlu eden konularla uğraşabilirsin ancak günün ilerleyen saatlerinde iş yükün ağırlaşabilir. Fakat planlı davranarak ve sorumluluk bilinciyle zorlukların üstesinden gelebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerin tutumları seni rahatsız edebilir.

Sevgili Başak; sevdiklerinle arandaki ilişkilerin daha mesafeli hale gelmesi, kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Karşındakilerden daha fazla şefkat ve sevgi bekliyor olabilirsin ancak sen de duygularını ifade etmekte zorlanmamalı, hayattan daha fazla keyif almanın yollarını bulmalısın.

Sevgili Terazi; güne ihmal ettiğin arkadaşlarını arayarak başlayabilirsin. Önümüzdeki birkaç gün boyunca eve dair konular önem kazanabilir, sosyal hayatına biraz ara vermek zorunda kalabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili beklenmedik finansal destekler yakalayabilir ya da taşınma kararı alabilirsin.

Sevgili Akrep; düşüncelerinde planlı ve kararlı olman, ikili ilişkilerde ve yapacağın görüşmelerde başarı kazanmanı sağlayabilir. Yeni ufuklar açacak anlaşmalar içinde olabilir, karşı tarafın seni desteklediğini görebilirsin. Akşam saatlerinde kardeş, yakın çevre ilişkilerinde anlaşmazlıklar üzerinde zihinsel baskı yaratabilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerini kendine ayırabilir, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Ancak öğleden sonra kazançlarını değerlendirmek, harcamalarını planlamak için uygun bir gün olabilir. İşten gelen gelirleri sağlam yatırımlara dönüştürmek için kararlı olabilirsin ancak keyfi harcamalar sıkıntı yaratabilir.

Sevgili Oğlak; öğle saatlerinde Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte daha kararlı ve planlı olabilirsin. Sabah saatlerindeki amaçsızlığını üzerinden atarak, sana keyif verecek organizasyonlar içinde yer alabilirsin. Akşam saatlerinde ailevi konulardaki sorumluluklar stres yaratabilir.

Sevgili Kova; bugün kendi içine kapanma isteğin ağır basabilir. Yine de sorumlulukların getirdiği baskı ile başa edecek gücü kendinde bulabilirsin. Kazançlarındaki belirsizliğe rağmen ev, yerleşim konularında yeni kararlar içinde olabilirsin. Çalışma arkadaşların ya da akrabalarınla aranda gerginlik yaşanabilir.

Sevgili Balık; hayallerini somut planlara dönüştürmek isteyebilir, hedeflerine kararlı bir ilerleyebilirsin. Kardeşlerine, yakın çevrene destek veren, özgün ve pratik çözümler oluşturan tavırlar içinde olabileceğin bir gündesin. Akşam saatlerinde ise ilişkilerde istediğin duygusal uyumu yakalaman zor olabilir, içsel bir sorgulama yapabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz