Bugün 7 Ağustos 2021 Cumartesi Burçlar bize ne göstermekte ! Yorumluyoruz | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 7 Ağustos 2021 Cumartesi Burçlar bize ne göstermekte ! Yorumluyoruz

Bugünün Burç Yorumları analizi 7 Ağustos 2021 Cumartesi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 7 Ağustos 2021 Cumartesi yorumlarına bakalım.
Burçların analizi 7 Ağustos 2021 Cumartesi

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Günlük Burç Yorumları analizi
KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Aşk hayatınız hareket kazanıyor. Bazı isteklerinizi daha sesli dile getirmek, problemleri çözmek isteyebilirsiniz. Size engel olabilecek bir şey yok. Yaşadıklarınızın tadını çıkarmalısınız. Mesafe ile ilgili, inançla ilgili, düşünce tarzı ile ilgili bazı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. 

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Son zamanlarda çok fazla dışarı çıkmak istemiyor, daha kendi halinizde zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Evde zaman geçirmekten daha fazla keyif alıyor olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz konusunda sıklıkla değişen duygu ve düşünceleriniz var. Acele etmeyin. Planlı hareket etmeye çalışın.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

İkizler burcu bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kurduğunuz hayallerin fazlalaştığını, her adımınızda daha fazlasını atmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Hareket gücünüzün ve özgüveninizin fazla olduğu bu dönemde daha fazla adım atacak imkânı da yakalayabileceksiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Duygusal anlamda tatmin olmadığınız, hislerinize karşılık bulamadığınız bir gün olabilir. Günü aşk hayatınız yerine iş hayatınıza ayırmak size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Gelir elde etme konusunda şansınızın fazla olduğu, kariyer fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. Genel anlamda her konuda şanslısınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Aslan ve Yükselen Aslan: 
Sevgili Aslan;

Evli ve uzun süreli ilişkileri olan Aslan burçlarının gün içinde kalplerinin kırılması, hayal kırıklıklarına uğramaları söz konusu olabilir. Çok fazla beklentinin üzüntü getirdiğini biliyorsunuz. Bazı konularda soru işaretlerinizi bir sonuca çevirme zamanınız geldi. Ya olduğu gibi kabul etmeli ya da bir aksiyon almalısınız.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Başak ve Yükselen Başak: 
Sevgili Başak;

Genel anlamda duygusallığınızın fazla olduğu bir gün. İş hayatınızda olan bitenleri evinize, kendi özel hayatınıza taşımamalısınız. Kafanız çok karışık ve duyduklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Enerjinizi işinize akıtın. Bu dönemde bir Başak burcunun yapacağı en güzel şey uyumadan önce kendi inanç sisteminizde dua etmek olacaktır. Dilek kapılarınız açık.

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Terazi ve Yükselen Terazi: 
Sevgili Terazi;

Romantik anlamda tam olarak ne istediğinizi bilmediğiniz için, her sürprizde veya her ilişkide hayal kırıklıklarına uğruyorsunuz. Düzenli ilişkisi olan Terazi burçları da sürekli değişen duygular içerisindeler. Gelecek sürprizleri ile birlikte gelecek. Siz de bu dönemde kafanızdaki diğer yapılacaklar listenizle ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
Akrep ve Yükselen Akrep: 
Sevgili Akrep;

Artık bazı konularda geçekten hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Değişmesini istediğiniz, özellikle aile yaşantınız ve evinizle ilgili konular var. Hayatınız, günlük düzeniniz sürekli değişmeye müsait. Bu sebeple hiç bir şeyin olduğu gibi kalmayacağının, hayatınızın her ihtimale açık olduğunun bilincinde olun. 

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
Yay ve Yükselen Yay: 
Sevgili Yay;

Yay burcu enerjiniz yükseliyor. Kendinizi biraz daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Birkaç gün içerisinde eski hareket enerjinize de kavuşacaksınız. Pot kırmaya müsait bir günde olduğunuz için, önemli görüşmeleri ve anlaşmaları ertelemeyi tercih edebilirsiniz. Arkadaşlıklardaki bozulan dengeleri tekrar kurabileceksiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Oğlak ve Yükselen Oğlak: 
Sevgili Oğlak;

Maddi anlamda hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerinizi biraz daha aşağıda tutmanız gerekiyor. Her zaman işler planladığınız gibi ilerlemeyebilir. Bu dönemde çok fazla konuşmaktan, planlarınızı anlatmaktan uzak durmalısınız. Bırakın aklınızdaki şimdilik aklınızda kalsın.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Kova ve Yükselen Kova: 
Sevgili Kova;

İlişkinizdeki ahenk, uyum, canlılık sosyal hayatınıza da yansıyor. Değişen ama hareketli bir ruha geçiş yaptınız. Kendinizle ilgili vermeniz gereken kararları doğru tahlil edemeyebilirsiniz. Bu sebeple çevrenizdeki insanlara fikir danışmayı ihmal etmeyin. Beklemediğiniz kaynaklar elde edebilirsiniz.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Balık ve Yükselen Balık: 
Sevgili Balık;

Gerçeküstücülüğe çok fazla kendinizi kaptırmış olabilirsiniz. Sonra hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Elinizdeki imkanlar seviyesinde tutun şimdilik isteklerinizi. Zaten hayatınız yeterince güzel ve daha da güzelleşecek. Yeni heyecanlar ve kendinizi ispat edebileceğiniz ortamlar yakalayacaksınız.