Bugün 7 Mayıs 2022 Cumartesi / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 7 Mayıs 2022 Cumartesi / Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 7 Mayıs 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 7 Mayıs 2022 Cumartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim..

Sevgili Koç; monotonluktan hoşlanmadığın, aktif olarak kendini ifade etmek istediğin, duygularında da çok stabil olamadığın bir gün olabilir. Mali bir konu ya da geçmişte yaşanan bir olayın tekrar gündeme gelmesi dostlarınla fikir ayrılıkları yaşamana neden olabilir. Yakınlarının desteği, olaylara daha objektif bakmanı sağlayacaktır.

Sevgili Boğa; iş hayatında ya da sosyal ortamlarda gözler önünde olabilir, sağlam duruşunla dikkat çekebilirsin. Geçmiş tecrübelerini konuştururken, ego yükselmesi yaşayabilir, karşındakilerle inatlaşma yaşayabilirsin. Özgür davranışların, iş birliği içerisinde olduğun kişilerin hoşuna gitmese de kıvrak zekân ve sıcakkanlı davranışınla sonuç alabilirsin.

Sevgili İkizler; fanatik tutumların sana ve iş arkadaşlarına zor saatler yaşatabilir. İçinden çıkamadığın durumları farklı bakış açılarıyla değerlendirmen gerekebilir. Gün içerisindeki olayları kişiselleştirmeden, bütüne yaydığında daha net çözüme ulaşabilir, özgüvenini yükseltebilirsin. Bugün arabuluculuk çalışmaların başarıya ulaşabilir.

Sevgili Yengeç; sosyal ortamlarda bulunman gereken bir gün olsa da yalnız kaldığın anlar, huzur bulduğun zamanlar olabilir. Romantik ilişkinde kısıtlandığını hissedebilir, sevdiğin insanın kıskanç davranışlarına maruz kalabilirsin. İlişkinde kriz yaşamamak için, sessizliği seçebilir ya da alışveriş yapabilirsin.

Sevgili Aslan; içinde bulunduğun grupların liderliğini üstlenmiş olman seni gururlandırabilir. Plan ve programlarında üstlerinin istediği yolu izlemek zorunda kalman hoşuna gitmemiş olsa da hedef ve ideallerine yönelik girişimlerde bulunabilmek için bu durumu fırsat görebilirsin. Sevdiklerinden destek alabilir, iş yatırımların ve kazançlarında adım adım yükselişe geçebilirsin.

Sevgili Başak; yakınlarının ısrarıyla katılmak durumunda kaldığın bir eğitim ya da seminerden çok hoşnut kalmayabilir, zamanının boşa geçtiğini düşünebilirsin. Zamanın içinde olmayı, anın tadını çıkarmayı da bilmelisin. Akşamüzeri koşulların değişmesiyle kendini daha iyi hissedebilir, sosyal ortamlarda yer alabilirsin.

Sevgili Terazi; partnerin ya da iş ortağınla yaşayabileceğin iniş çıkışlı ruh halin nedeniyle, umduğun iletişimi yakalamakta zorlanabileceğin bir gündesin. Sağduyulu ve soğukkanlı olman gerekebilir. Ekonomik konulardaki endişelerini ailen ve yakınlarınla görüşebilir ve önündeki günlerde maddi ve manevi destek alabilirsin.

Sevgili Akrep; ailenle ilgili kapanmamış bir konunun gündem oluşturması, günlük işlerinin aksamasına sebep olup, sonucunda da sana hayal kırıklığı yaşatabilir. Yaşanan olayın hayrına olabileceğini bilmeli, sakinlik ve sükûnet içinde kalmaya çalışmalısın. Ortak gelirlerindeki artış yüzünü güldürebilir.

Sevgili Yay; iş temponun arttığı bu günlerde hem bedensel hem de zihinsel yorgunluk hissedebilirsin. Bugün iş arkadaşlarından ya da yakınlarından beklediğin desteği bulamamış olabilir ve sürekli çözüm üretmek durumunda kalabilirsin. Kendini ve duygularını ifade etme konusundaki özverin, sevdiklerinin gözünden kaçmayacaktır.

Sevgili Oğlak; Bugün yaşamın için aldığın özgür kararlarla dikkatleri üzerine toplarken, partnerinin davranışlarını abartılı bulabilirsin. Becerilerini teknolojiyle desteklediğinde, üretken olabilir ve kazançlarını da arttırabilirsin. Gerginlikten uzak durarak ve yeniliklere kucak açarak objektifliğini koruyabilirsin.

Sevgili Kova; hayatının keyifli tarafını gördüğün, romantik ilişkilerinden zevk duyduğun bir gün olsa da aile büyüklerinin kariyerin konusundaki baskın tutumu; katı ve soğuk davranışlarda bulunmana neden olabilir. Empati kurmakta zorlanabilir ve hayatındaki bazı insanları görmezden gelmeye çalışsan da başarısız olabilirsin.

Sevgili Balık; düşüncelerindeki geleneksel olmayan yapı ve karşındaki insanları manipüle etmen; yakınlarının tuhafına gidebilir.  Çevrendekileri insanlardan gelebilecek sözler kabuğuna çekilmene neden olsa bile; hatıralarını canlandırabilir, elindeki işleri bitirebilir ya da yazarak, çizerek özgürce duygularını ifade edebilirsin.