Bugün 7 Ocak 2022 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 7 Ocak 2022 Cuma için Günlük Burç Yorumları analizi

7 Ocak 2022 Cuma

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 7 Ocak 2022 Cuma ) yorumlarına bakalım.

7 Ocak 2022 Cuma

Sevgili Koç; sabahın ilk saatlerinde günlük işlerini toparlamak konusunda endişe duyabilir, zaman yönetimi ile ilgili bazı aksiliklerle karşılaşabilirsin. Zihninin durmaksızın ürettiği yeni fikirler, ilişki içerisinde olduğun kişiler tarafından onaylanmayabilir. Bu tarz öngörülerini akşam saatlerine bırakman daha uygun olabilir.

Sevgili Boğa; enerjinin yüksek olduğu bugünde çocukların ve eşin ile birlikte spor yapmak, doğada yürümek isteyebilir ve ardından kendini muhteşem bir kahvaltı ile ödüllendirebilirsin. Beklenmedik bir seyahat planı içerisine dahil olmanın stresini yaşayacak olsan da bunu avantaja çevirebilirsin.

Sevgili İkizler; yönetici gezegenin Merkür’ün, Uranüs ile yaptığı olumlu açı; çalışma hayatın ve kariyerinle ilgili ileriye dönük planlar yapman için seni desteklenmekte. Eş veya ortaklı ilişkilerinden kaynaklı sürpriz gelişmelerle karşılaşabileceğin gibi gelirlerinle ilgili uzun vadede köklü değişimler yapma fırsatı da bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde duygularının baskı altında olduğunu hissedebilir ve bu yüzden ifade zorluğu yaşayabilirsin. İlişki içerisinde olduğun kişiler ile fikir ayrılıkları yaşayabilir ve bu durumu düzeltmek adına empati kurarak daha yapıcı davranmaya çalışabilirsin. Öğleden sonra evdeki neşe ve huzurun dengelendiğini hissetmek sana iyi gelecek.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde gününü dışarda eğlenerek geçirmek istesen de organize etmen gereken sorumluluklarından dolayı planlarını ertelemek durumunda kalabilirsin.  Öğleden sonranı yakın akrabaların ve sevdiğin kişiler ile uyum içerisinde geçirebilir, gelen sürpriz haberler sayesinde enerjinin yükseldiğini hissedebilirsin.

Sevgili Başak; uzun zamandır söylemek istediğin fakat cesaret edemediğin duygularını ani bir karar ile sevdiğin kişiye açabilirsin. Çocuklarının sorumluluğunu almak, keyifli zaman geçirmek veya özel konuları ile ilgili konuşarak onlara ışık olmak gündemin olabilir. Beklenmedik bir anda sürpriz bir para gelebilir!

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde kendini güçsüz hissedebilir, duygusal anlamda takıntılı olduğunu fark edebilirsin. Öğleden sonra Ay’ın burcuna geçmesiyle iletişim trafiğin artabilir. İkili ilişkilerinde paylaşımcı, uyumlu tavırlar sergilemek için çaba harcıyor olsan da akşamın ilerleyen saatlerinde ailevi konularda üzerinde duygusal baskı hissedebilirsin.

Sevgili Akrep; yönetici gezegenin Mars’ın burcunda konaklıyor olması hayat dinamiklerinde seni hırslı ve girişken yapıyor. Sivri dilli olmaya yatkın olduğun bir gün olsa da öğleden sonra sakin kalmayı başarabilir ve inzivaya çekilebilirsin. Yakın çevrenden gelebilecek bir haber seni heyecanlandırabilir.

Sevgili Yay; huzursuz veya uykusuz bir gece geçirmiş olabileceğin gibi ilginç ve rehber rüyalar da görmüş olabilirsin. Bugün girişimlerinin ve dâhiyane fikirlerinin çevrende destek görmesi mümkün. Özellikle bugün düşünce, söz ve eylemlerin birçok kişi tarafından alkışlanabilir. Bu güzel enerjiyi birçok alanda kullanabileceğin gibi aşk hayatında da kullanman olumlu olacaktır.

Sevgili Oğlak; haftanın yorgunluğunu atmak için dinlenmeyi, ailen ile birlikte zaman geçirmeyi planlamışken aniden gelen misafirlerle gününü tamamlayabilirsin. Kişisel istek ve arzularının ön planda olduğu bugünde kendini ifade etme tarzının eleştirel olması insan ilişkilerini zorlayabilir. Öğleden sonra enerji dinamiklerinin değişmesiyle uyumlu ve dengeli kalabilirsin.

Sevgili Kova; hafta içi iş ortamında ve ikili ilişkilerinde yaşadığın hırs ve rekabet gibi durumları üzerinden atmak için bugün kendini rölantiye alman doğru olabilir. Tek başına yapacağın her türlü girişim ruhsal ve içsel dengeni bulmana yardımcı olacaktır. Bazı Kova’lar ise; huzur evi, hastane gibi yerlere gidip, yaşlı yakınlarını ziyaret etmeyi tercih edebilirler.

Sevgili Balık; enerjinin yüksek olduğu bugünde, ortaklı işler ve maddi gelirinle ilgili konularda karşılıklı konuşmalar yapabilirsin. Doğru adım atmak için duygusal davranmaman ve gerektiğinde “hayır” demeyi bilmen gerekebilir. Akşam üzeri çevrenle fikir birliği içerisinde olman ve olaylara daha objektif bakman mümkün görünüyor.

Denizli Oto Ekspertiz