Bugün 8 Ağustos 2021 Pazar Burçlar bize ne göstermekte ! Yorumluyoruz | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

Bugün 8 Ağustos 2021 Pazar Burçlar bize ne göstermekte ! Yorumluyoruz

Bugünün Burç Yorumları analizi 8 Ağustos 2021 Pazar
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 8 Ağustos 2021 Pazar yorumlarına bakalım.
Burçların analizi 8 Ağustos 2021 Pazar

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Günlük Burç Yorumları analizi
KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Duygusal anlamda fazla gerilmiş veya kendinizi gereğinden fazla hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Belki adımlarınızı karşılık almak için atmıyorsunuz ama bir şeyler yaptığınızda da ister istemez karşılık bekliyorsunuz. Özellikle aileniz, aile olmak, evsel konular ve yuva kurmakla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Gün içinde özellikle kariyeriniz ve toplum önündeki imajınız konusunda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Beklediğinizi alamamış, taleplerinize cevap bulamamış olabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda istediğiniz desteği göremiyor, iş arkadaşlarınız ile istediğiniz sınırı koyamıyor olabilirsiniz. Her şeye rağmen bu hayal kırıklıkları maddi konulara yansımıyor, sadece statü çerçevesinde kalıyor.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Yabancı insanlarla yaptığınız görüşmelerden memnun kalmayabilir, size vaat edilenlerin yerine getirilmediğini fark edebilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de daha koruyucu ve sahiplenen davranışlar sergilemeye başlayacaksınız. Daha önceki aidiyetlerinize geri dönmek isteyebilirsiniz. Geçmişe özlem duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)
Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

duygusal anlamda çok fazla beklenti içinde olabilirsiniz. Hiçbir şey ortadan kalkmadı veya suya düşmedi. Kendinizi ortaya atmak, ispat etmek göstermek konusunda fazla isteklisiniz. Romantik anlamda bu isteği karşılayamadığınızda, bir anda kendinizi bırakmanıza gerek yok. Âşık oluyorsunuz ve aşk tam da böyle bir şey.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Aslan ve Yükselen Aslan: 
Sevgili Aslan;

İkili ilişkilerde, evliliklerde bazı yanlış anlaşılmalar, beklentilere cevap bulamamalar söz konusu olacaktır. Kendinizi bir beklenti içine sokmayın veya sizden ısrarla beklenenlere cevap verme zorunluluğunda hissetmeyin. Baskılar ve kısıtlamalar yaratıcılığınızı söndürüyor.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Başak ve Yükselen Başak: 
Sevgili Başak;

Özellikle kariyer ve iş hayatınıza partnerinizin verdiği destek çok hoşunuza gidiyor. Son zamanlarda ilişkinizde ayaklarınız yerden kesilmiş olabilir. Kontrolü kaybettiğinizi, fazlaca kaptırdığınızı düşünebilirsiniz. Kimse sizi kullanmaya çalışmıyor. Gereksiz yere kafanızı şüphe ile doldurmamalısınız.

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Terazi ve Yükselen Terazi: 
Sevgili Terazi;

İş hayatınızı boş vermiş olabilirsiniz. Günlük rutinleriniz konusundaki dikkatiniz azaldı. Durum böyle olunca hata yapmaya müsaitsiniz. İşleriniz gecikebilir. Kariyer motivasyonunuz bu kadar yüksekken, yaptığınız işlerle kendinizi gösteriyor olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarda bazı problemler söz konusu olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
Akrep ve Yükselen Akrep: 
Sevgili Akrep;

Ailevi konularda son zamanlardaki duygusallığınız devam ediyor. Belki evinizle ilgili problemleriniz var. Bazı Akrep burçları istemeseler de insanları evlerinde ağırlamak zorunda kalabilirler. Eğitim alma, öğrenme, kendinizi geliştirme istekleriniz olabilir. Yeni bir hobi geliştirmek bir kursa başlamak için uygun zamanlar.  

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
Yay ve Yükselen Yay: 
Sevgili Yay;

Duygusal anlamda bir türlü tatmin olamadığınızı hissediyorsunuz. Sebebi ise etrafınızdaki insanların mutsuz olması. Etrafınızdaki arkadaşlarınız veya çevrenizdeki insanlar hayal kırıklıkları yaşamış, aradıklarını bulamamış olabilirler. Ancak bu durum sizin de aynı şeyleri yaşayacağınız anlamına gelmez.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Oğlak ve Yükselen Oğlak: 
Sevgili Oğlak;

genel anlamda sizi zorlayan, pozitiften çok negatife yönlendiren bir gün olabilir. Hareket etmek istemiyor, çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Zorunluluklardan sıkılmış olabilirsiniz. Çok disiplinli insanlar olmanıza rağmen bugün kendinizi disiplin altına sokmak istemeyebilirsiniz. 

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Kova ve Yükselen Kova: 
Sevgili Kova;

Romantik anlamda özgüven problemleri yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürekli hayal kırıklığına uğradığınıza dair bazı düşünceleriniz olabilir. Hepsi geçici. Bir iki güne yeniden güzel duygular hissetmeye başlayacaksınız. Birçok Kova burcu, içinde huzur bulacağı bir ilişki yaşıyor veya yaşayacak.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Balık ve Yükselen Balık: 
Sevgili Balık;

Balık burçları son zamanlarda hayatlarından pek memnun olmayabilirler. Geleceğe dair her zaman bir umut taşıyor, hayal kurmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bu huyunuz sizi ayakta tutuyor olsa da zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda sıcak gelişmeler olacaktır.