Bursa'da inşa edilen Sydney Garden projesinde konut satışları başladı. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Bursa’da inşa edilen Sydney Garden projesinde konut satışları başladı.

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı olan ve son yıllarda büyük gelişim kaydeden bölge Kapaya’da hayata geçirilmeye hazırlanan Sydney Garden projesinde inşaat çalışmalarının yanı sıra konut satışları da sürüyor. 58 adet konutun hayata geçirildiği proje, Taham Yapı güvencesi taşıyor.

Yatay mimarinin hakim olduğu Sydney Garden projesinde 4 katlı bloklardan toplam 5 tane bulunuyor. Projedeki konutlar ise 3+1 daire planı ile oluşturulurken büyüklükleri; brüt 136, net 122 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor. Öte yandan bloklarda 4’üncü katta yer alan daireler dubleks özelliği taşıyor.

SYDNEY GARDEN FİYATLARI

Konut teslimlerinin Mart 2021 döneminde başlaması hedeflenen projede uygun fiyat politikası dikkat çekiyor. Sydney Garden fiyatları 399 bin TL’den başlayarak konut özelliğine göre 429 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan projede firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme imkanları da sağlanıyor.

SEÇKİN YAŞAM ALANI

Butik site konsepti ile oluşturulan Sydney Garden projesi, ailelere çocuklarıyla huzur dolu bir alanda yaşam sürme imkanı sunuyor. Projede özel peyzaj alanı dikkat çekerken 100 metrekarelik çocuk parkı da bulunuyor. Doğa ile iç içe bir yaşam keyfi sunmaya hazırlanan proje, çevre ilçelere de kolay ulaşım şansını barındırıyor.

Sydney Garden projesinin yaşam alanında yüzme havuzu, açık ve kapalı sosyal tesis alanı, çocuk oyun alanları, açık otopark, güvenlik sistemleri gibi donatılar bulunuyor.