Bursa'da karnında bıçak saplanmış olarak bulunan genç kızın garip itirafı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Bursa’da karnında bıçak saplanmış olarak bulunan genç kızın garip itirafı!

Bursa’da karnında bıçak saplanmış olarak bulunan genç kızın garip itirafı!

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde garip bir olay meydana geldi. İlçeye bağlı Kükürtlü Caddesi’nde kısıtlama saatlerinde meydana gelen olayda cadde ortasında kendisinden para isteyen gençler tarafından bıçaklandığını iddia eden genç kız, karnında saplı olan bıçakla birlikte hastaneye kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan genç kız daha sonra olayın gerçek yüzünü itiraf etti.

Edinilen bilgiye göre cadde üzerinde seyir halinde ilerleyen araç sürücüleri caddenin ortasında genç bir kızın hareketsiz yattığını gördüler. Genç kızın yanına giden vatandaşlar, genç kızın karnında bir bıçak saplı olduğu fark ettiler ve durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdiler. O sırada kendisine yardım eden vatandaşlara 2 gencin kendisinden para istediklerini vermeyince bıçaklandığını söyleyen genç kız olay yerine gelen sağlık ekipleri ambulansıyla hastaneye kaldırıldı.

İsminin Melek Ç. (18) olduğu öğrenilen genç kız, Çekirge Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alınırken hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. Hastane polisi tarafından ifadeye alınan genç kızın itirafı da herkesi şaşırttı.

Yetiştirme Yurdu’nda kaldığı öğrenilen genç kız, depresyona girdiği için yurttan kaçtığı ve bıçağı karnına kendisinin sapladığını itiraf ettikten sonra hakkında yapılan incelemede daha önceden de 6 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bursa’da karnında bıçak saplanmış olarak bulunan genç kızın garip itirafı!
Denizli Oto Ekspertiz