Capella TV Üniteleri farklı tasarım ve modelleri ile beğeni kazanıyor! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Dekorasyon

Capella TV Üniteleri farklı tasarım ve modelleri ile beğeni kazanıyor!

Capella TV Üniteleri
Capella TV Üniteleri

Evinizin yıldızı, çünkü TV ünitesinden çok daha fazlası; Capella

Evlerin bir yaşam alanına dönüşmesiyle birlikte TV ünitelerinin dekorasyondaki rolü daha da önemli halde geldi. Öyle ki, TV üniteleri sadece televizyonlara ev sahipliği yapan bir mobilyadan çok daha fazlasını ifade etmeye başladı.

Bu bakış açısıyla hazırlanan ve Loda imzası taşıyan Capella TV Ünitesi; görkemli, geniş, modüler raflarıyla kitaplık, çekmece ve dolaplarıyla fonksiyonel bir yardımcıya dönüşerek evlerin odak noktası olmak için tasarlandı.

Capella TV Üniteleri

Fonksiyonel özellikleriyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor

Televizyonu bir aksesuar gibi taşıyan Capella, pirinç eskitme tekniğinin kullanıldığı metal detayları, çekmeceleri, her biri ahenk içinde yerleştirilmiş dekoratif raflarıyla estetiği fonksiyonellikle buluşturuyor.

Ahşap renginin birçok farklı tonunu sergileyen Capella TV Ünitesi, doğal dokuları başarıyla kullanarak ilham verici bir görünüm ortaya koyuyor. Modüler yapısıyla farklı yaşam formlarına uyum sağlayan Capella, aynı zamanda özgün dekorasyon için özgürlük alanı sunuyor.

Capella TV Üniteleri

Güçlü estetik yönüyle fark yaratan Capella TV Ünitesi, fonksiyonel özellikleriyle de bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özenle hazırlanan rafları en şık aksesuarlarınız için kusursuz bir sergileme alanı sunarken aynı zamanda kitaplarınız için vazgeçilmez bir kitaplık görevi görüyor. Sağ modülünde yer alan çalışma alanı ise her zaman motivasyonunuzu yüksek tutacak bir fırsat sunuyor.

www.loda.com.tr