Coşkun Sabah:Benim parayla bir derdim yok! bankada 450 bin liram var! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Coşkun Sabah:Benim parayla bir derdim yok! bankada 450 bin liram var!

 Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına bağlanan Sabah, “Benim parayla bir derdim yok, fakirliği bana mı öğretiyorsunuz?” açıklamasında bulundu.

Coşkun Sabah, Korona virüs nedeniyle konserleri iptal olunca, “Üç ay idare edebilirim sonra zor duruma düşerim” demişti. Gayrimenkul zengini olarak bilinen 67 yaşındaki sanatçının açıklaması tepki çekmişti

Bu sözleri yüzünden hedef gösterildiğini söyleyen Sabah, ‘2. Sayfa’ kameralarına, “Benim 15 milyonluk gayrimenkulüm varsa bankada 450 bin liram var. Ben üç ay kira almadım” ifadelerini kullanmıştı. Coşkun Sabah, Kanal ekranlarında yayınlan ‘2. Sayfa’ programının canlı yayınına bağlandı ve o sözlerine açıklık getirdi. “Benim öyle bir söylemim yok. Bir ay önce bağlandık, başımıza bela aldık. Ekonomik olacağız idare edeceğiz. Söylediklerimin yerini değiştirdiler. Gayet samimi bir itirafta bulundum. ‘Üç dört aydan sonra sıkıntılar başlar. Hazıra dağ dayanmaz‘ dedim. Benim söylemim bu.” Coşkun Sabah sözlerine şöyle devam etti:”Memlekette bu kadar asgari ücretle geçinenler varken sen nasıl böyle konuşursun dediler. Ne alakası var? Fakirliği bana mı öğretiyorsunuz? ‘Parayla işi olmayan beni anlamaz’ diyorum. ‘Parası olmayan beni anlamaz’ diye yazmışlar. Benim maddiyatla alakalı sorunum yok.”