Doktor Uğur Tolun'un ölüm nedeni kazada boynunun kırılması sonucu oluşmuş! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Doktor Uğur Tolun’un ölüm nedeni kazada boynunun kırılması sonucu oluşmuş!

Doktor Uğur Tolun'un ölüm nedeni kazada boynunun kırılması sonucu oluşmuş!

Doktor Uğur Tolun KAZA SONRASI MENFEZDE ÖLÜ OLARAK BULUNMUŞTU

DHA’da yer alan habere göre, Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde 5 gün arandıktan sonra aracının içinde ölü bulunan Doktor Uğur Tolun’un ön otopsi raporu çıktı.

ÇALIŞMA BAŞLATILMIŞTI

Başiskele ilçesinde özel bir hastanede görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak günü Kartepe’de bulunan evinden çıktı. Uğur Tolun’dan haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.

MENFEZDE ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Uğur Tolun’un kamyoneti ile Kartepe bölgesine gittiği düşünülerek bu bölgede arama yapıldı. Önceki gün dağda aramalar devam ederken, Uğur Tolun’un evinin yakınlarına da bakıldı. Ekipler, Uğur Tolun’un evine yaklaşık 300 metre uzaklıkta demir yolunun altından geçen menfeze düşen kamyonetini buldu. Ters dönen araçta bulunan Uğur Tolun’un öldüğü belirlendi.

BOYUN TRAVMASI SONUCU ÖLDÜ

Çıkan ön otopsi raporuna göre, Doktor Uğur Tolun’un trafik kazasına bağlı boyun travması sonucu öldüğü belirlendi. Doktor Uğur Tolun’un geçen yıl beyin kanaması geçirmesi nedeniyle ameliyat olduğu, tedavisi nedeniyle özel hastanede görevine başlamadığı ve aracı kullanırken nöbet geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruldu.

Doktor Uğur Tolun'un ölüm nedeni kazada boynunun kırılması sonucu oluşmuş!
Denizli Oto Ekspertiz