DYO'dan Sektöre yeni ısı yalıtım Levhası: Klimatherm Karbonmaxi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
DekorasyonİnşaatSektörel

DYO’dan Sektöre yeni ısı yalıtım Levhası: Klimatherm Karbonmaxi

ısı yalıtım sektöründe Klimatherm ürün grubu
ısı yalıtım sektöründe Klimatherm ürün grubu

Boyadaki uzmanlığını ısı yalıtım sektörüne de taşıyan DYO, Klimatherm Karbonmaxi ürünü ile binaların nefes almasını sağlıyor. Ürünün en önemli özelliği; lambda (ısıl iletkenlik) değerinin 0,033/0,034 W/mK aralığında olması. Sürdürülebilirliğe de katkı sağlayacak olan ürün, sektörde önemli bir davranış değişikliğine neden oluyor. 

Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan DYO, boyadaki uzmanlığını ısı yalıtım sektöründe Klimatherm ürün grubu ile taşıyor. Isı yalıtım özelinde sektöre seçkin ve nitelikli ürünler geliştirip sunan DYO, Klimatherm ürün grubuna Karbonmaxi’yi ekledi.

Isıl iletkenlik ve levha kalınlık değerleri kapsamında üretilen Karbon/Grafit takviyeli polistren esaslı ısı yalıtım levhası olan Karbonmaxi, binaların nefes almasını sağlıyor. Isı iletkenlik değeri 0,033 / 0,034 W/mK olan levha,  düşük su buharı geçirgenlik katsayısıyla, su emilimine karşı yüksek dirençli bir ürün.  ETAG belgesine sahip Karbonmaxi, yüzey uygun koşulara göre hazırlanıp uygulandığında nem, rutubet ve boya dökülmelerini  önlüyor. Yapılardaki mekanik yüklemelere karşı dayanıklı olan Karbonmaxi, enerji tasarrufuna katkı sağlayan çevre dostu bir ürün.  

Sıcaklık farkını dengelemeye yardımcı olan ürün, binalar için gerekli olan sağlıklı koşulları yaratıyor. DYO Klimatherm ısı yalıtım ürünleriyle,  gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaya katkı sağlamayı da amaçlıyor

https://www.facebook.com/dyo
https://www.instagram.com/dyoboya/
https://www.linkedin.com/company/dyo
https://www.youtube.com/user/dyoboyalari
DYO’DAN SEKTÖRE YENİ ISI YALITIM LEVHASI:
KLIMATHERM KARBONMAXI