Ebru Şallı'dan anlamlı ve duygusal Paylaşım: Çaresizlik nedir bilir misin?… | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Ebru Şallı’dan anlamlı ve duygusal Paylaşım: Çaresizlik nedir bilir misin?…

Ebru Şallı'dan anlamlı ve duygusal Paylaşım
Ebru Şallı'dan anlamlı ve duygusal Paylaşım

Ebru Şallı’nın 9 yaşındaki oğlu Pars, Lenf Kanserine yenik düşmüştü. Oğlunu kaybettikten sonra derin bir üzüntü yaşayan Şallı, eşi ve ailesinin desteği ile birlikte normal hayata dönmeye çalışıyor.

Ebru Şallı Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşıma şu notu düştü. “Çaresizlik nedir bilir misin? Kalbin kanatlanıp gittiği yere bedeninin gidememesidir. Şems-i Tebrizi…” paylaşıma kendisi gibi oğlunu kaybeden yakın dostu Begüm Şen’i etiketledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün efsane başkanı Ali Şen’in gelini Begün Şen, oğlu Alp Şen’i çok genç yaşta geçirdiği ATV kazası sonucu kaybetmişti. Oğlunu kaybettik sonra eve kapanan ve zor günler geçiren Ebru Şallı, temmuz ayında eşi Uğur Akkuş, Akkuş’un ilk evliliğinden olan çocukları ve oğlu Beren ile Bodrum tatiline çıktı. Ebru Şallı 15 Ağustos’ta eşi Uğur Akkuş’un 36. yaş gününü kutladı. Şallı, birlikte verdikleri pozu paylaşıp “En mutlu yaşın olsun aşkım. Meleğimin uğuristanı” notunu düşmüştü. 

4 ay önce kaybettiği oğlu Pars’a ‘meleğim’ diyen Ebru Şallı’ya eleştiri yağdı. Ebru Şallı, “Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var.

Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar” diye isyan etti.