Ekonomik fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G Piyasada! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Ekonomik fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G Piyasada!

Ekonomik fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G Piyasada!
Ekonomik fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G Piyasada!

Bir süre önce gündemde, Samsung’un uygun fiyatlı 5G akıllı telefon olması beklenen Galaxy A32 üzerinde durduğu bilgisi ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise, sosyal medyada bu akıllı telefon ile ilgili yeni ayrıntılar görünmeye başlandı. Bu kez de uygun fiyatlı Samsung Galaxy A32 5G ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A32 akıllı telefonunda parmak izi tarayıcısı yan tarafta yer alacak. Ön kamera ise; cihazın ön tarafındaki damla çentik ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu arada, yan tarafta bulunan parmak izi tarayıcının kullanılması, yeni cihazlarda geneli için artı olacak bir IPS ekranının kullanımına da işaret edebilir. Ses tuşları akıllı telefonun sağ tarafında bulunmaktadır. Cihazın alt tarafına bakacak olursak bir hoparlör ve USB-C bağlantı noktası olduğu göze çarpıyor.

Ne yazık ki Samsung Galaxy A32’nin özellikleri hakkında başka detaylı bir bilgi yok. Ancak cihazın en az 4 GB RAM ve büyük bir batarya ile kullanıcılarının karşısına çıkarması muhtemeldir. Samsung bunu uygun fiyatlı cihazlar segmentinde seviyor. Akıllı telefon 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

haber kaynak : Shiftdelete
yazar:Hüseyin Ceylan

Denizli Oto Ekspertiz