Emlak Bankası İstanbul'daki 24'üncü şubesini açtı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Emlak Bankası İstanbul’daki 24’üncü şubesini açtı

Emlak Bankası İstanbul'daki 24'üncü şubesini açtı

2020 yılı sonunda şube sayısını 50’ye getiren Emlak Katılım Bankası’nın Türkiye genelindeki hizmet ağını genişletme çalışmaları yeni yılda da sürüyor.

Emlak Bankası, son olarak İstanbul’daki 24’üncü şubesini Mecidiyeköy’de hizmete açtı. Banka ayrıca 2021 yılında Antakya ve Isparta’da ilk şubelerini açarak toplamda 53 şubeye ulaşmış oldu.

2021 yılı için de 50 yeni şube hedefinden bahseden Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Türkiye genelinde gerçekleştirdikleri şubeleşme çalışmalarından dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

AKTİF BÜYÜKLÜK 20.3 MİLYAR TL

2020 yılının pandemi nedeniyle ezber bozan bir yıl olarak tarihe geçse de kendileri için başarılı rakamlara ulaşılan yıl olduğunu belirten Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Emlak Katılım olarak, 2019’da 9,3 milyar TL olan aktif büyüklüğümüzü 2020 sonu itibariyle 20,3 milyar TL’ye taşıyarak yüzde 120 oranında büyüme gerçekleştirdik. Özelikle reel sektörü destekleyen fonlar kullandıran bankamızın bu yönde fon büyüklüğü 16,4 milyar TL’ye ulaşırken, toplanılan fonlar da 11,7 milyar TL civarında gerçekleşti. 2021’de de müşterilerimize hizmet götürmek için aynı heyecan ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hizmete alacağımız yeni şubelerimizin şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

EMLAK BANKASI ŞUBELERİ NEREDE?

2021 Şubat ayı itibarıyla hizmete açılan Emlak Bankası şubeleri şunlar: Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Esenyurt, Kaynarca, Mecidiyeköy,Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Kızılay, Sincan, Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Adana Küçüksaat, Konya, Konya Büsan, Antalya, Sivas, Şanlıurfa, Adapazarı, Antakya ve Isparta.

Emlak Bankası İstanbul'daki 24'üncü şubesini açtı
Denizli Oto Ekspertiz