Emlak Bank'ın şube ağı genişliyor | intHaber.com
EkonomiGüncelSektörel

Emlak Bank’ın şube ağı genişliyor

Emlak Bank'ın şube ağı genişliyor
2019 yılında katılım bankası olarak yeniden hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım Bankası, gayrimenkul sektörüne sunduğu finansman modelleri ile önemli destek sağlıyor.

Emlak Bankası’nın Türkiye genelindeki şube ağı da genişliyor. Yapılan bilgilendirmeye göre, bankanın 67’nci şubesi Başkent Ankara’da hizmete açıldı.

Ankara Yıldız’da hizmete açılan Emlak Bankası şubesi, Ankara’daki 5’inci şube olma özelliği taşıyor. Emlak Bankası’nın Ankara Yıldız şubesiyle bölgedeki müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedeflediği belirtildi.

YEREL EKONOMİYE ÖNEMLİ KATKI

Emlak Katılım Bankası’nın yeni şubesiyle sektöre ve ülkenin ekonomisine katkı sağlamaktan dolayı memnun olduklarını belirten Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Katılım bankacılığı ilkeleriyle yeniden faaliyetlerimize başlamamızın ardından, kısa sürede doğru adımlar atarak gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz için yenilikçi çözümleri hayata geçiriyoruz. Şubelerimiz ülkemizin dört bir yanına götürdüğümüz hizmet noktaları olmakla birlikte, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan birer araç niteliğindedir. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi firmasının 48’ine ev sahipliği yapan Ankara’da yeni şubemizi hizmete sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yıldız şubemizin ülkemiz ve tüm Ankaralılar için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

SEKTÖRE FİNANSMAN MODELLERİ SUNULUYOR

Emlak Bankası, gayrimenkul sektörüne sunduğu finansal ve yapıcı çözümler ile önemli destek sağlıyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları için 4 iş modelinde Kentsel Dönüşüm Finansman Çözümleri sağlanıyor. Aynı zamanda inşaatta mağduriyetlerin önüne geçecek Bina Tamamlama Sigortası sunuluyor. Gayrimenkul devir işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesi için ise Tapu Güvenilir Hesap uygulaması sunuluyor.

Emlak Bank'ın şube ağı genişliyor