Emlak Konut'tan yatırım fırsatları devam ediyor. İşte satışa sunulan dükkanların özellikleri.. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Emlak Konut’tan yatırım fırsatları devam ediyor. İşte satışa sunulan dükkanların özellikleri..

Emlak Konut'tan yatırım fırsatları devam ediyor. İşte satışa sunulan dükkanların özellikleri

Emlak Konut GYO tarafından yeni bir kampanya başlatıldı. “Yenilenen avantajlı ödeme koşullarıyla yeni bir dükkanınız olsun” sloganı ile duyurulan kampanyada 13 dükkan satışa sunuldu.

Satışa sunulan dükkanlar; İstanbul, Nevşehir, Kocaeli ve Niğde şehirlerinde yer alıyor. Dükkanlar için uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri yatırımcılara sunuluyor.

İKİ FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ SUNULUYOR

Vade farksız satışlarda KDV dahil satış bedeli üzerinden yüzde 10 peşinat, 24’üncü ayda yüzde 10 ara ödeme alınarak kalan bakiye 6 ay ödemesiz olarak toplamda 60 aya kadar vade farksız şekilde oluşturuluyor.

Vadeli satışlarda ise KDV dahil satış bedeli üzerinden yüzde 10 peşinat, 12’nci ve 24’üncü aylarda yüzde 10 ara ödeme alınarak kalan miktarın 12 ay ödemesiz şekilde toplamda 120 aya kadar aylık yüzde 0.79 vade farkı ile vadelendiriliyor.

DÜKKANLAR HANGİ PROJELERDE YER ALIYOR?

Emlak Konut GYO portföyünde yer alan projelerde satışa sunulan 13 adet dükkan, şu projelerde yer alıyor: Batışehir, Bulvar İstanbul, Dumankaya Miks, Körfezkent 3. Etap, Körfezkent 4. Etap, Unikonut, Tual Bahçekent, Bahçekent Flora, Evora İstanbul, Esenler Emlak Konutları, Göl Panorama, Niğde Emlak Konutları, Nevşehir Emlak Konutları.

Satışa sunulan dükkanlar için başvurular Emlak Konut’a iletilecek. Ayrıca kampanya, fiyat ve diğer tüm detaylar için Emlak Konut çağrı merkezi aracılığıyla bilgi alınabileceği belirtildi.

Emlak Konut'tan yatırım fırsatları devam ediyor. İşte satışa sunulan dükkanların özellikleri
Denizli Oto Ekspertiz