Ertelenen Toki'nin 6 ildeki kura çekilişleri bugün başladı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakToki

Ertelenen Toki’nin 6 ildeki kura çekilişleri bugün başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın sosyal medya hesabı Twitter’dan yapılan açıklamada, “28-30 Nisan ‘TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları’ Manisa, Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor” ifadesine yer verildi. Paylaşımda, detaylara “http://toki.gov.tr” adresinden, sonuçlara da e-Devlet Kapısı’ndan ulaşılabileceği belirtildi. 

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kuraları başlıyor. TOKİ başvurusu yapan pek çok kişi TOKİ kuraları ne zaman yapılacak? sorusunu merak ediyor. İşte TOKİ kuralarının yapılacağı tarih ve TOKİ kura sonuç takip ekranı! 

TOKİ KURALARI NE ZAMAN YAPILACAK?

100 Bin Sosyal Konut Projesi kuraları 28-30 Nisan’da yapılacak “TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları” Manisa,  Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sosyal medya hesabı Twitter’dan  yapılan açıklamada,  “28-30 Nisan ‘TOKİ hak sahipliği belirleme kuraları’ Manisa,  Denizli, Nevşehir, Yozgat, Isparta ve Konya illerini kapsıyor.” ifadesine yer  verildi. Paylaşımda, detaylara “http://toki.gov.tr” adresinden, sonuçlara da  e-Devlet Kapısı’ndan ulaşılabileceği belirtildi.