Gazeteci Kadir Hameş: Fetö Gitti Çeto'mu Geldi ? | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Gazeteci Kadir Hameş: Fetö Gitti Çeto’mu Geldi ?

müftüye nota veren cami hocaları
müftüye nota veren cami hocaları

Kadir hameş, bu güzel ülkemizde müftüye nota veren cami hocalarına nota veren bazı tarikatçı olduğunu bildiğim kişiler kimin nasıl güç kazandığını ben çok iyi biliyorum.

Evet demiştim ya FETÖ’den boşalan koltuklarda kimler var?

Herkes bir şeyler yazdı. Ben hiç tatmin olamadım. Bir emniyet mensubu dostumun söyledikleri bana şunlardı. FETÖ gitti bunlar geldi ,bende emekliye ayrılıyorum dostum dedi. Bunlar kim dediğimde bana bir eliyle Adıyaman Kâhta’yı işaret etti.

Sağlıkta çalışan bir dostum ben emekliye ayrılıyorum artık dedi. Sebebini sorduğumda ise bana tek kelime etti her yeri bunlar tuttu. Bunlar kim dediğimde yine bana aynı adresi verdiler.

Aynı keza AFAD! Daha nice yerler.

Adliyeleri ise başkaları parsel etmiş kendi dükkânı gibi kullanıyor.
Geri kalan koltuklarda ise dayısı olan oturuyor. O dayılara bile nota veriliyor. Anlayamadığım şu önceden dayılar vardı kimseden korkmazlardı. Şimdiki dayılar sanırım biraz şey geliyor.

Nenemin deyimi ile Mıstafa Kemal’in kurduğu şu güzel ülkem parsel parsel birilerine verilmiş kimisi ilkokul mezunu kimisi bilmem ne bazıları sınavsız bazıları da hop ordalar!

He bu arada torpil patlatırdık küçükken bizler. Şuan torpil bazı tarikatların elinde tipine bakar işe sokar veya ondan olamazsan yürü işine bak derler senin puanın iş yapmaz.

Birde tecavüzcü tarikatlar türedi zaten varlardı. Bunları eleştirenleri ise dinsizlikle suçlayan bir kesim de oluştu. Sosyal medya sen nelere kadirsin.

Bu güzel ülkemin bağrı yanık Anadolu çocukları var onlar ise ya uzman ya şehit ya gazi. Hiç gördünüz mü? Bağrı yanık çocuklardan başka bir şey! Bu bağrı yanık şehitler gaziler siz inanmadığınız öbür dünyada elleri boğazınızda olacak!

müftüye nota veren cami hocaları
müftüye nota veren cami hocaları

Haber Kaynak linki:HBR4.com