Gökhan Göz: Benim kimseye karşı bir kinim Yok! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Gökhan Göz: Benim kimseye karşı bir kinim Yok!

Gökhan Göz: Benim kimseye karşı bir kinim Yok!

Gökhan Göz, Instagram’da yaptığı canlı yayında kendisine küfür eden eski sevgilisi Gülşah Saraçoğlu hakkında ilk kez konuştu.

Gökhan Göz, “Benim kimseye karşı bir kinim olmadığı gibi, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemekteyim. Kadına karşı şiddete “Hayır” dediğimiz gibi, erkeğe karşı da şiddetin sonuna kadar karşısındayız” dedi.

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki başta olmak üzere çok sayıda ünlü ismin modacısı olan Gülşah Saraçoğlu, üçüncü kez barıştığı iş adamı sevgilisi Gökhan Göz ile yine olaylı bir şekilde ayrıldı.

Gökhan Göz önceki akşam Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Evinde arkadaşlarıyla eğlenen Göz’e, Gülşah Saraçoğlu küfürler yağdırdı. Saraçoğlu, şok ifadeler kullanırken, o esnada Göz ve arkadaşları, uzun süre olaydan habersiz şarkı çalıp söylemeye devam etti.

Saraçoğlu, çıkan haberlerden sonra Instagram hesabından açıklama yaptı.  Ünlü modacı,  “Psikolojik olarak kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim.” dedi.

Yaşananlardan sonra Gökhan Göz de suskunluğunu bozdu. İş adamı, “Dün yaşanan ve basına yansıyan haberler sonrası bu açıklamayı yapma gereği duydum” diyerek şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle yaşanmış ve bitmiş bir ilişkinin ardından bu tarz haberlerle gündeme gelmek beni ve ailemi derinden sarsmıştır.  Benim kimseye karşı bir kinim olmadığı gibi, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemekteyim. Kadına karşı şiddete ‘Hayır’ dediğimiz gibi erkeğe karşı da şiddetin sonuna kadar karşısındayız… Herkesin ailesi, değerleri ve sevdikleri var. Dün yaşanmış olay tamamen talihsizlik olduğunu düşünmekle birlikte, bir daha tekrarlanmayacağını temenni ediyorum. Ben bir aile babası olarak, karşı tarafında bir anne olduğunu unutulmamasının bilincinde olarak, bana yapılanların kimsenin yaşanmamasını temenni ederim…” dedi.

Saraçoğlu, geçtiğimiz yıl da eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirmişti. Gökhan Göz, sosyal medya hesabından, evin videosunu paylaşarak “Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. Allah’tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım” notuyla paylaşmıştı.

Saraçoğlu da konuyla ilgili olarak; “Yağ aldırma ameliyatımdan sonra değişti, bana hakaret etmeye başladı. Sosyal medya hesabından üzerinden beni kötülüyordu, o anda deli oldum. Bu ilişkiyi yaşadığıma büyük pişmanım” açıklamasını yapmıştı.

Çift ayrıldıktan iki hafta sonra ilişkilerine yeniden bir şans verme kararı almıştı. Saraçoğlu, “Hepinizin de bildiği gibi Gökhan’la olan ayrılığımız çok ortalığı karıştırdı… Yaşanılan tüm olaylardan son derece rahatsız olduk… İnsanlar öfkeyle hata yapabilir. Biz de tüm bu olan bitenden ötürü çok üzüldük, bir araya geldik. Sorunlarımızı çözmek adına… Evet barıştık ve ilişkimiz kaldığı yerden devam ediyor.” demişti.