Güzel oyuncu Hande Erçel'in Son paylaşımları sosyal medyada beğeni yağmuru aldı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Güzel oyuncu Hande Erçel’in Son paylaşımları sosyal medyada beğeni yağmuru aldı

Güzel oyuncu Hande Erçel'in Son paylaşımları sosyal medyada beğeni yağmuru aldı

Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan ünlü güzelin son paylaşımları sosyal medyayı salladı.

Hayranları tarafından adeta beğeni yağdı.

27 yaşındaki başarılı isim, sosyal medya hesabı Instagram’dan sevenlerine sunduğu yeni fotoğrafları ile çok konuşuldu. Karavanda köpeği Niebla ile ilgilendiği pozlarını takipçileriyle paylaşan Hande Erçel’e hayranları büyük ilgi gösterdi. İşte güzel oyuncunun kısa sürede binlerce beğeni alan o kareleri… 

Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu, Instagram‘da 19 milyona varan takipçilerini yine paylaşımsız bırakmadı. Köpeği Niebla ile yaptığı yeni paylaşımlarına hayranları kayıtsız kalamadı.

Son dönemin popüler isimlerinden Hande Erçel gerek güzelliği gerekse de Serkan karakterine hayat veren Kerem Bürsin ile başrolleri paylaştığı dizisi Sen Çal Kapımı ile gündemden düşmüyor. Zaman zaman adı partneri ile aşk dedikodularına karışsa da Hande Erçel bu kez yeni paylaşımları ile haber oldu.

2 milyona yakın beğeni alan paylaşımlarına “En iyi arkadaşım” notunu düşen ünlü oyuncu hayranlarından “Çok güzelsin çok, hayvanları seven insanlar vicdanlı olurlarmış, mükemmelsin” gibi yorumlar aldı. Bir takipçisinin “Kerem ile sevgilisin biliyoruz” yazması ise dikkatlerden kaçmadı. 

Güzel oyuncu Hande Erçel'in Son paylaşımları sosyal medyada beğeni yağmuru aldı
Denizli Oto Ekspertiz