iPhone 12 Pro sahibi olmak isteyenlere üzücü haberimiz var! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

iPhone 12 Pro sahibi olmak isteyenlere üzücü haberimiz var!

iPhone 12 Pro almak isteyenlere kötü haber
iPhone 12 Pro almak isteyenlere kötü haber

Apple’ın pandemi sebebi ile olduğu düşünülen bu yılki iPhone modellerini geç tanıtması sonrasında bir gecikme daha gündeme geldi.

 iPhone 12 Pro teslimat tarihleri, anlaşıldığı kadarı ile yoğun ön sipariş sayılarından dolayı sonraki zamanlara planlanmaya başlamış durumda.

iPhone 12 Pro teslimat tarihlerinde gecikme

Bilindiği gibi Apple, kısa bir süre önce yeni iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerinin ön sipariş sürecini resmi olarak başlatmıştı. Bu süreçte teslimat tarihleri de belli olmuştu. Ancak bir süre önce de bu teslimat tarihlerinin daha ileri bir zamana planlanmaya başladığı detayı ortaya çıktı.

Bunun sebebi olarak da beklenenden daha fazla olan iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ön sipariş sayıları olduğu yönünde çeşitli iddialar mevcut. Yeni tarihler ise dahili depolama alanına ve renk seçeneğine göre farklılık gösteriyor.

Ücretsiz teslimat seçenekleri iPhone 12 Pro 128 GB, 256 GB ve 512 GB dahili depolama seçenekleri için 16 Kasım 2020 tarihine kadar ertelenmiş durumda.

iPhone 12 modelinde ön siparişler için en geç tesmilat seçeneği, 4 Kasım 2020 tarihi olarak belirtiliyor.

Bu gecikme sonrasında artan ön siparişler ile bir yeni daha gecikme olup olmayacağı ise merak konusu haline gelmiş durumda.

Haber Kaynak: Schiftdelete
yazarEren Ertem