İş insanı Ramazan Ayanoğlu: Emek kadar güzel bir şey yoktur! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

İş insanı Ramazan Ayanoğlu: Emek kadar güzel bir şey yoktur!

İş insanı Ramazan Ayanoğlu: Emek kadar güzel bir şey yoktur!

Türkiye’nin tanınmış iş adamları arasında yerini her zaman koruyan ve başarılı çalışmaları ile ön planda olan genç iş adamı Ramazan Ayanoğlu ; emek kadar güzel bir şey yoktur şu hayatta, ben ve ailem birlik beraberlik içerisinde şirketimizi en iyi yere getirmek ve hizmet dalında en iyisini vatandaşa sunmak adına hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz dedi.

İş adamı Ramazan Ayanoğlı ; Kırıkkale’de 2 Avm,7 zincir market,Gölet Restaurant,Kız Yurdu,Düğün Salonu gibi işletmeleri olan Ayanoğlu, iş istihdam Açılımını yeni projelerini hayata geçirerek Ankara’da on gross market’i kurduktan sonra Aksaray’da 6 gross market’i hizmete girdirdi.

Ramazan Ayanoğlu hizmet ağını genişletmek için tüm iç Anadolu’da yeni projeleri ile üzerinde hassasiyetle durarak Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunacağı iş ortamı sunmak için kolları sıvadı.

Mağazaların kurumsallaşması gerektiği bilincini taşıyan yönetim, kurumsal itibar ve markalaşmanın, öncelikli olarak müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincine vararak, alanında uzman kişi ve kurumlarca kurumsal imaj yönetimine yönelmiştir. 2019 yılına gelindiğinde zincir market sektöründe ki varlığını ispat etmiştir.

İş insanı Ramazan Ayanoğlu: Emek kadar güzel bir şey yoktur!
Denizli Oto Ekspertiz