İstanbul'da inşa edilen Alya 4 Mevsim projesinde satış dönemi yaklaşıyor | intHaber.com
Emlak Projeleri

İstanbul’da inşa edilen Alya 4 Mevsim projesinde satış dönemi yaklaşıyor

İstanbul'da inşa edilen Alya 4 Mevsim projesinde satış dönemi yaklaşıyor
Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat şirketi tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilmeye hazırlanan Alya 4 Mevsim projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor. Öte yandan projenin Eylül ayında lansmanı yapılacak.

Alya 4 Mevsim projesinde lansman dönemiyle avantajlı satış süreci de başlayacak. Proje kapsamında 217 adet konut ve 6 adet dükkan inşa ediliyor.

11 katlı 4 blok tasarımına sahip projede yatırımcılara 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipinde konut seçenekleri sunuluyor. Projenin yaşam alanında kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı salonu, Türk hamamı, sauna ve buhar odası, kapalı otopark gibi sosyal donatılar yer alacak. Aynı zamanda geniş peyzaj alanı yatırımcılara sunulacak.

KALİTELİ VE ELİT BİR YAŞAM SUNULACAK

Alya 4 Mevsim projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, inşaat çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini, yeni projeleriyle Esenyurt bölgesine de adım atmış olduklarını ifade etti.

Firma olarak bugüne kadar Beylikdüzü bölgesinde yatırımlar yaptıklarını hatırlatan Akkuş, “Şimdi farklı alanlara da açılıyoruz. Levent’te devam eden ‘Alya Teras’ın dışında, Esenyurt’ta da ‘Alya 4 Mevsim’i hayata geçiriyoruz. Ön talep sürecini başlattığımız projenin lansmanını eylül ayı sonunda yapmayı hedefliyoruz. Lansmana kadar satış ofisimizi ve örnek dairemizi de tamamlamış olmayı planlıyoruz. ‘Alya 4 Mevsim’ kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje, diğer projelerden ayrılan özelliklerini ise tasarım, malzeme kalitesi, konsepti, dış cephe şeklinde sıralamak mümkün. ‘Alya Dört Mevsim’ Esenyurt için iddialı bir proje olacak” ifadelerini kullandı

İstanbul'da inşa edilen Alya 4 Mevsim projesinde satış dönemi yaklaşıyor