İstanbul'da kurulan Sarphan Finanspark projesinde satış süreci başlatıldı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak Projeleri

İstanbul’da kurulan Sarphan Finanspark projesinde satış süreci başlatıldı

İstanbul'da kurulan Sarphan Finanspark projesinde satış süreci başlatıldı
Emlak Konut GYO portföyünde yer alan Sarphan Finanspark projesindeki 5 adet konut ve 10 adet ticari ünite satışa sunuldu. Gayrimenkuller için teklifler alınacak.

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye bölgesinde kurulan Sarphan Finanspark projesi, 54 kat yüksekliğe sahip 13 konuttan oluşuyor. Proje, İstanbul Finans Merkezi’nde yer alıyor.

Satışa sunulan konut ve ticari ünitelerde KDV dahil satış bedelinin peşin ödenmesi halinde yüzde 15 indirim fırsatı da yatırımcılara sunuldu.

SON TEKLİF GÜNÜ YARIN!

Emlak Konut tarafından Sarphan Finanspark projesinde satışa sunulan 5 adet konut için son teklif verme zamanı 6 Ekim saat 16:20 olarak açıklandı. Teklifler, Emlak Konut e-ihale platformundan iletilecek.

Satışa sunulan konutların tamamı 1+1 dubleks daire tipi özelliğini taşıyor. Konutların fiyatları ise 1 milyon 852 bin TL ile 1 milyon 885 bin TL arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri net 66.80 metrekare, brüt 106.58 metrekare olarak belirtildi.

Sarphan Finanspark projesinde satışa sunulan 10 adet ticari ünitenin fiyatları ise 1 milyon 048 bin TL ile 1 milyon 911 bin TL arasında değişiyor. Ticari üniteler için son teklif zamanı 6 Ekim saat 17:10 olarak belirtildi.

AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ

Emlak Konut’tan yapılan bilgilendirmeye göre, konut veya ticari üniteler için yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda 24 ay vade farksız taksit, yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda 36 ay vade farksız, yüzde 40 peşinat verilmesi durumunda ise 48 ay vade farksız taksit imkanları sağlanacak.

İstanbul'da kurulan Sarphan Finanspark projesinde satış süreci başlatıldı