İstanbul'da kurulan Yeniköy Konakları'nda yatırım fırsatı sunuldu | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

İstanbul’da kurulan Yeniköy Konakları’nda yatırım fırsatı sunuldu

İstanbul'da kurulan Yeniköy Konakları'nda yatırım fırsatı sunuldu.

Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Avrupa yakası Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy bölgesinde hayata geçirilmeye hazırlanılan Emlak Konut Yeniköy Konakları projesinde 10 adet iş yeri satışa sunuldu.

Satışa sunulan iş yerleri için e-ihale düzenlenecek. Yapılan bilgilendirmede, ihalenin 21 Aralık 2020 günü düzenleneceği belirtildi. İhaleye Emlak Konut’un web sitesi aracılığıyla katılım sağlanacak.

Emlak Konut Yeniköy Konakları’nda satışa sunulan iş yerlerinin büyüklükleri, 49 metrekare ile 548 metrekare arasında değişiyor. İhale ve ticari ünitelere dair tüm detayların Emlak Konut’tan öğrenilebileceği belirtildi.

UYGUN FİYATLAR DİKKAT ÇEKİYOR

İstanbul’da gelişmekte olan bir noktada kurulan Emlak Konut Yeniköy Konakları projesinde yatırım fırsatı sunuldu. Satışa sunulan iş yerlerinin fiyatları 1 milyon 800 bin TL ile 13 milyon 540 bin TL arasında değişiyor.

İhale sonrası peşin alımlarda, yatırımcılara KDV tutarı dahil satış bedeli üzerinden yüzde 15 indirim sağlanacak.
Yatırımcılara vadeli ödeme planları da sunuluyor. Yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda kalan tutar için 24 ay vade farksız ödeme, yüzde 30 peşinat verilmesi durumunda kalan tutar için 36 ay vade farksız ödeme, yüzde 40 peşinat verilmesi durumunda kalan tutar için 48 ay vade farksız ödeme planları hazırlanıyor.

AVANTAJLI NOKTADA KURULAN PROJE

İnşaat çalışmalarında sona yaklaşılan Emlak Konut Yeniköy Konakları projesi, merkezi bir noktada kuruluyor. İstanbul’un finans dünyasının merkezi olarak gösterilen Levent ve Maslak bölgesine yakın noktada bulunan proje, aynı zamanda metro ve tramvay hatlarına yakınlığıyla yatırımcısına avantaj sağlıyor.

İstanbul'da kurulan Yeniköy Konakları'nda yatırım fırsatı sunuldu.