İstanbul'daki projelerde bulunan ticari üniteler, avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak Projeleri

İstanbul’daki projelerde bulunan ticari üniteler, avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu

İstanbul'daki projelerde bulunan ticari üniteler, avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu

Emlak Konut GYO tarafından yatırım değeri yüksek ticari üniteler satışa sunuldu. Avantajlı fiyatlara sahip gayrimenkuller için uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Satışa sunulan ticari üniteler, Emlak Konut portföyünde yer alan Maslak 1453, Kuzey Yakası ve Karat 34 projelerinde bulunuyor.

İstanbul’un farklı noktalarında kurulan projeler, yatırım değeri yüksek noktalarda yer alıyor. Başakşehir’de hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi, Başakşehir Şehir Hastanesi ve millet bahçesine komşu noktada yer alıyor. Maslak 1453 projesi, İstanbul iş hayatının merkezinde yer alıyor. Karat 34 projesi ise Avrupa yakasının önemli ilçeleri arasında gösterilen Bahçelievler’de bulunuyor.

SUNULAN ÖDEME SEÇENEKLERİ

Emlak Konut GYO tarafından 3 projede satışa sunulan ticari ünitelere dair bilgi ve başvurular için Emlak Konut ile iletişime geçilmesi gerektiği belirtildi.

Satışa sunulan ticari üniteleri peşin satın almak isteyen yatırımcılara yüzde 20 indirim uygulanırken indirimli satış bedeli üzerinden yüzde 10 peşin ödeme yapılarak, kalan yüzde 90’lık kısmın da 3 ay içerisinde ödeme imkanı sunuluyor.

Yüzde 10 peşinat verilmesi durumunda yüzde 10’luk kısmı 3 ay içerisinde ödenmek üzere, kalan miktar ise 12 ay ödemesiz olarak toplamda 48 aya kadar vade farksız ödeme planı hazırlanıyor.

Vadeli ödemelerde ise 72 ay vade için 12 ay ödemesiz yüzde 0.50 vade farkı, 120 ay vade seçeneğinde 12 ay ödemesiz yüzde 0.99 vade oranı belirleniyor.

İstanbul'daki projelerde bulunan ticari üniteler, avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu
Denizli Oto Ekspertiz