İstanbul'un 4 ilçesinde yer alan arsalar için satış ihalesi düzenlenecek | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncelİnşaat

İstanbul’un 4 ilçesinde yer alan arsalar için satış ihalesi düzenlenecek

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi tarafından Anadolu Yakası'nda yer alan toplam 49 adet arsa satışa sunuldu. Arsaların mülkiyeti Kadıköy Emlak Müdürlüğü ve Kartal Emlak Müdürlüğü'ne ait durumda bulunuyor. Satışa sunulan arsalar için 7 Eylül 2021 günü gayrimenkul satış ihalesi düzenlenecek. Yapılan bilgilendirmeye göre ihale, Cağaloğlu'nda bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi binasında yapılacak. Satışa sunulan arsaların tamamı konut alanı imar durumu taşıyor. Arsalar; Sancaktepe, Ümraniye, Kartal ve Tuzla ilçelerinde yer alıyor. ARSALARIN ÖZELLİKLERİ Satışa sunulan arsalar arasında Sancaktepe Samandıra bölgesinde 42 adet arsa yer alıyor. Bu arsaların fiyatları 225 bin TL ile 965 bin TL arasında değişiyor. Arsalar için ihalede talep edilen geçici teminat tutarı 57 bin TL seviyesinden başlıyor. Tuzla ilçesinde 4 adet arsa satışa sunuldu. Aydınlı ve Merkez mahallelerinde yer alan arsaların fiyatları 261 bin TL ile 2 milyon 058 bin TL arasında değişiyor. Kartal ilçesi Yenimahalle/Soğanlık bölgesinde 2 adet arsa satışa sunuldu. Bu arsaların fiyatları 222 bin TL ile 511 bin TL arasında değişiyor. Ümraniye ilçesi Aşağı Dudullu bölgesinde ise 282 bin TL muhammen bedelle 1 adet arsa satışa sunuldu. AÇIK TEKLİF SUNULACAK İhalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45'inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi. İhale ve arsalara dair tüm detaylara İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi aracılığıyla ulaşılabilir.
İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi tarafından Anadolu Yakası’nda yer alan toplam 49 adet arsa satışa sunuldu.

Arsaların mülkiyeti Kadıköy Emlak Müdürlüğü ve Kartal Emlak Müdürlüğü’ne ait durumda bulunuyor.

Satışa sunulan arsalar için 7 Eylül 2021 günü gayrimenkul satış ihalesi düzenlenecek. Yapılan bilgilendirmeye göre ihale, Cağaloğlu’nda bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi binasında yapılacak.

Satışa sunulan arsaların tamamı konut alanı imar durumu taşıyor. Arsalar; Sancaktepe, Ümraniye, Kartal ve Tuzla ilçelerinde yer alıyor.

ARSALARIN ÖZELLİKLERİ

Satışa sunulan arsalar arasında Sancaktepe Samandıra bölgesinde 42 adet arsa yer alıyor. Bu arsaların fiyatları 225 bin TL ile 965 bin TL arasında değişiyor. Arsalar için ihalede talep edilen geçici teminat tutarı 57 bin TL seviyesinden başlıyor.

Tuzla ilçesinde 4 adet arsa satışa sunuldu. Aydınlı ve Merkez mahallelerinde yer alan arsaların fiyatları 261 bin TL ile 2 milyon 058 bin TL arasında değişiyor.

Kartal ilçesi Yenimahalle/Soğanlık bölgesinde 2 adet arsa satışa sunuldu. Bu arsaların fiyatları 222 bin TL ile 511 bin TL arasında değişiyor. Ümraniye ilçesi Aşağı Dudullu bölgesinde ise 282 bin TL muhammen bedelle 1 adet arsa satışa sunuldu.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

İhalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi. İhale ve arsalara dair tüm detaylara İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi aracılığıyla ulaşılabilir.

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi tarafından Anadolu Yakası'nda yer alan toplam 49 adet arsa satışa sunuldu. Arsaların mülkiyeti Kadıköy Emlak Müdürlüğü ve Kartal Emlak Müdürlüğü'ne ait durumda bulunuyor.  Satışa sunulan arsalar için 7 Eylül 2021 günü gayrimenkul satış ihalesi düzenlenecek. Yapılan bilgilendirmeye göre ihale, Cağaloğlu'nda bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi binasında yapılacak.  Satışa sunulan arsaların tamamı konut alanı imar durumu taşıyor. Arsalar; Sancaktepe, Ümraniye, Kartal ve Tuzla ilçelerinde yer alıyor.  ARSALARIN ÖZELLİKLERİ  Satışa sunulan arsalar arasında Sancaktepe Samandıra bölgesinde 42 adet arsa yer alıyor. Bu arsaların fiyatları 225 bin TL ile 965 bin TL arasında değişiyor. Arsalar için ihalede talep edilen geçici teminat tutarı 57 bin TL seviyesinden başlıyor.  Tuzla ilçesinde 4 adet arsa satışa sunuldu. Aydınlı ve Merkez mahallelerinde yer alan arsaların fiyatları 261 bin TL ile 2 milyon 058 bin TL arasında değişiyor.  Kartal ilçesi Yenimahalle/Soğanlık bölgesinde 2 adet arsa satışa sunuldu. Bu arsaların fiyatları 222 bin TL ile 511 bin TL arasında değişiyor. Ümraniye ilçesi Aşağı Dudullu bölgesinde ise 282 bin TL muhammen bedelle 1 adet arsa satışa sunuldu.  AÇIK TEKLİF SUNULACAK  İhalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45'inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi. İhale ve arsalara dair tüm detaylara İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi aracılığıyla ulaşılabilir.
Denizli Oto Ekspertiz