İzmir Modda Bulvar projesinde teslimler başlıyor | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak Projeleri

İzmir Modda Bulvar projesinde teslimler başlıyor

İzmir Modda Bulvar projesinde teslimler başlıyor

İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Kamil Tunca Bulvarı üzerinde karma konsept yapısıyla kurulan İzmir Modda Bulvar projesinin ilk etap inşaat çalışmasında sona gelindi.

Haziran ayında ilk teslimlerin başlaması planlanıyor.

Milliyet’te yer alan habere göre, İzmir Modda Bulvar projesinin sosyal donatıları ve ticari alanlarıyla dikkat çektiğini belirten Satış Pazarlama Direktörü Cem Tekoral, güçlü zemin üzerinde inşa edilen toplam 5 blok, 1050 konuttan oluşan projenin, ‘Sign of The City Premium 2018 En İyi Karma Kullanım’ kategorisinde ‘Premium Proje’ seçildiğini ifade etti.

YATIRIMCISINA KAZANDIRAN PROJE

İzmir Modda Bulvar projesinin inşaatında sona gelindiğini belirten Cem Tekoral, “Proje, yatırımcılarına başlangıcından itibaren, yüzde 100 ve üzerinde kazandırdı. Proje bitiminde ise zemin katlarındaki ticari alanların da faaliyete geçmesiyle dairelerin yüzde 200’lere varan prim yapması öngörülüyor. Şu anda ilk etapta 320 adet bulunan dairelerin yüzde 80’i satıldı. Projede teslimata yakın fırsatlar da devam ediyor. Müşterilerine banka desteğiyle esnek ve cazip ödeme planları sunan projede 0.99 faiz oranı 120 aya kadar kredi, peşin ödemelerde indirim ve 12 ay 0 faizle taksitle ödeme imkanı da bulunuyor. Premium konseptli proje bölgeye oldukça değer katacak. Yatırımcılarına yüksek kira getirisi de sağlayacak” ifadelerini kullandı.

RENKLİ YAŞAM ALANI

Projenin yaşam alanında 15 bin metrekarelik AVM konseptli çarşı alanının oluşturulduğundan bahseden Tekoral, “Proje; süpermarket, cafe-restaurant, kuaför, eczane, banka gibi ihtiyacınız olan tüm ticari alanları bir arada sunuyor. Satış ofisimizde çok değerli sanatçıların eserlerini sergilemekteyiz. Modda Bulvar’da 500 kişilik kültür sanat merkezi, tiyatro, açık ve kapalı yüzme havuzları, 15 bin metrekare kapalı alanın içinde spor salonu, bilim ve sanat müzeleriyle benzersiz bir yaşam alanı da yer alacak. Üst katlarda ise 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor” şeklinde konuştu.

İzmir Modda Bulvar projesinde teslimler başlıyor
Denizli Oto Ekspertiz