İzmir'de dehşet! Ayşe Nazlı Kınacı'nın katili herşeyi itiraf etti | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

İzmir’de dehşet! Ayşe Nazlı Kınacı’nın katili herşeyi itiraf etti

İzmir’de dehşet! Ayşe Nazlı Kınacı’nın katili herşeyi itiraf etti

Atatürk Mahallesi, Yaren Tepe mevkisinde dün akşam üzeri bir orman görevlisi, ağaçların altında battaniyeye sarılı olarak kadın cesedi olduğunu fark etti.

İhbar üzerine bölgeye intikal eden jandarma ekipleri, cesedin 15 Şubat tarihinde Alsancak Polis Merkezi’ne kayıp başvurusunda yapılan Ayşe Nazlı Kınacı’ya ait olduğu anlaşıldı. Yaşanan gelişme üzerine soruşturmayı İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri devraldı.

Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışma sonrasında Kınacı’nın cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Yapılan araştırmaların ardından Kınacı’nın 12 Şubat günü Konak ilçesinde bulunan evinden çıkıp Seferihisar ilçesine bağlı Mersin alanı Mahallesi’nde yaşayan erkek arkadaşı R.S.’nin yanına gittiği anlaşıldı. İfadesi alınan R.S., tartıştığı Kınacı’yı yanından ayrıldıktan sonra görmediğini belirtti.

Güvenlik kameralarına yakalandı

Soruşturma dahilinde bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, Ayşe Nazlı Kınacı’nın bir araca bindiğini belirledi. Aracın T.Ö.İ.’ye ait olduğu anlaşıldı. Jandarma tarafından Seferihisar ilçesinde yakalanan T.Ö.İ. polise teslim edildi.

Boğarak öldürülmüş

T.Ö.İ.’nin polisteki sorgusunda daha öncesinde tanımadığı Kınacı ile parkta tanıştığını, otomobille Ürkmez Barajı mevkisine gittiklerini söyleyerek, ” Kendisiyle onun da rızası olarak birlikte oldum. Kesinlikle tecavüz etmedim. Daha sonra tartışmaya başladık ve ellerimle boğdum. Bir an kendimi kaybettim. Daha sonra cesedi battaniyeye sararak, Atatürk Mahallesi Yaren Tepe mevkisindeki ormanlık alana bıraktım. Çok pişmanım” dediği belirtildi.

Paylaşımı dikkat çekti

Diğer taraftan, Kınacı’nın kendi sosyal medya hesabından geçtiğimiz 18 Ocak günü yapmış olduğu paylaşımda ”Korku kimseyi ölümden döndürmez, aslan gibi yaşayın” yazdığı görüldü. Ayşe Nazlı Kınacı’nın bugün defnedilmesi bekleniyor.

İzmir’de dehşet! Ayşe Nazlı Kınacı’nın katili herşeyi itiraf etti
Denizli Oto Ekspertiz