Kağıthane'de yürekleri ağıza getiren olay! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Kağıthane’de yürekleri ağıza getiren olay!

Kağıthane’de yürekleri ağıza getiren olay!

Korkutucu olay, Hamidiye Mahallesi Rumeli Caddesi’nde saat 01.30 civarında yaşandı.

İddiaya göre daha önce çatlaklar meydana gelen taş duvar, büyük bir gürültü çıkararak 4 aracın üzerine yıkıldı. Olayda şans eseri ölen yada yaralanan bulunmazken, duvarın altında kalan araçlar kullanılamaz duruma geldi.

Binada hasar varmı ? İnceleniyor

İstinat duvarının çökmesi sonrası 5 katlı binada yaşayan insanlar kendilerini sokağa attı. Çökme sonrasında binada hasar oluşup oluşmadığı yapılacak olan incelemenin ardından anlaşılacak. Ayrıca çökmenin yaşandığı yerde ekiplerin çalışmasının sabah devam edeceği öğrenildi.

Mahalleli olayı anlattı

İstinat duvarının altında otomobili kalan bir vatandaş olay anını anlattı; Sesi duydum. Camdan baktık. Duvar devrilmiş bizim aracın üzerine dedi. Bina sakinlerinden Songül Dem de, Duvar dışarı doğru eğimliydi. Duvarda zaten hasar varmış. Çatlaklar varmış. Arabalar altında kaldı. Şu anda kimseye bir zarar gelmedi dedi. Bir bina sakini ise, Gece saat 01.30 civarında uyuyorduk. O sıra şiddetli bir rüzgar sesi geldi. Baştan anlayamadık, çatı falan uçtu zannettik. Sonra komşular arayınca, istinat duvarının çöktüğünü anladık. Hemen aşağı indik. Ekipleri aradık, bu halde yani. Şu an evde zarar var mı, bilmiyorum. İtfaiye ekipleri ve mühendisler incelemelerini yapacaklar. Ondan sonra bize söyleyecekler dedi.

Kağıthane’de yürekleri ağıza getiren olay!
Denizli Oto Ekspertiz