Kaş ilçesinde yer alan arsalar ihale yoluyla satılacak | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Kaş ilçesinde yer alan arsalar ihale yoluyla satılacak

Kaş ilçesinde yer alan arsalar ihale yoluyla satılacak
Antalya’nın Kaş ilçesi Kalkan Mahallesi’nde yer alan 5 adet arsa, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesiyle satılacak. İhale, Antalya Kaş Milli Emlak tarafından yürütülecek.

Satışa sunulan arsalardan 4’ü günübirlik tesis alanı imar durumunu, 1’i konut alanı imar durumunu taşıyor. Arsalar için toplam 14 milyon 34 bin TL satış bedeli belirlendi.

Yapılan bilgilendirmeye göre, ihale 26 Ağustos 2021 tarihinde düzenlenecek. İhalenin Kaş Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacağı belirtildi.

ARSALARIN ÖZELLİKLERİ

Antalya Kaş Milli Emlak tarafından satışa sunulan arsalar arasında yer alan 4 adet günübirlik tesis alanı imar durumunu taşıyan arsaların fiyatları, 3 milyon 413 bin TL ile 3 milyon 793 bin TL arasında değişiyor. Bu arsaların büyüklükleri bin 50 metrekare ile bin 167 metrekare arasında değişiyor.

Satışa sunulan 1 adet konut alanı imar durumunu taşıyan arsanın büyüklüğü ise 500 metrekare olarak belirtildi. Bu arsanın ihaledeki tahmini satış bedeli 2 milyon 126 bin TL olarak belirtildi. Arsa için 212 bin TL geçici teminat bedeli talep ediliyor.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü tarafından ihaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede ihalenin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45’inci maddesi uyarınca açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi.

Satışa sunulan arsalara ve ihaleye ilişkin tüm detaylara Antalya Kaş Milli Emlak Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabileceği kaydedildi.

Kaş ilçesinde yer alan arsalar ihale yoluyla satılacak
Denizli Oto Ekspertiz