Kayseri Melikgazi'de uygun fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunuldu | intHaber.com
Emlak

Kayseri Melikgazi’de uygun fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunuldu

Kayseri Melikgazi'de uygun fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunuldu

Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Kazım Karabekir, Anbar ve Küçükali mahallelerinde yer alan toplam 50 adet konut, düzenlenecek ihaleyle satılacak. Konutların mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait durumda bulunuyor.

Söz konusu satış ihalesinin 7 Nisan 2021 günü saat 13:30’da Melikgazi Belediye binasında yapılacağı belirtildi.
Kentsel dönüşüm projeleri olma özelliği taşıyan projelerde vatandaşlara güvenli ve nitelikli yaşam alanları sunuluyor. Projelerde çok sayıda sosyal donatı da yer alıyor.

FİYATLAR 200 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan 50 adet daireyi satışa sunduklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Kentsel dönüşüm projelerimiz ile Melikgazi’miz dönüşüyor ve değişiyor. Mahalle ölçeğinde atıl alanlarımızı etkin olarak değerlendiriyor, alt yapı, ulaşım ve temizlik hizmetlerinin birlikte düşünüldüğü ayrıntılı çalışmalar yapıyoruz. Planlı bir şehircilik için modern konutlarımızı yaparak, sosyal donatı alanlarını da vatandaşlarımızın konforu için hazırlıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimiz ve çocuklarımız için uygun çevre şartları olan, okulu, parkı, yeşil alanı, pazarı, camisi gibi tüm sosyal donatıları yapılmış her türlü belediye hizmetlerinin olduğu modern standartlarda yeni yaşam alanları kuruyoruz” ifadelerini kullandı.

Kentsel dönüşümün öneminden bahseden Başkan Palancıoğlu, “Bu mahallelerimizdeki dönüşüm hem bölgeye hem de kente değer katacak. Belediyemizin gayretleriyle mahallelerimiz kentsel dönüşüm ve yenileme çalışmalarıyla yepyeni bir vizyona kavuşuyor” diye konuştu.

Kayseri Melikgazi'de uygun fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunuldu