Keçiören'de dev yatırım fırsatı: Konut imarlı arsalar satışta! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Keçiören’de dev yatırım fırsatı: Konut imarlı arsalar satışta!

Keçiören'de dev yatırım fırsatı: Konut imarlı arsalar satışta!

Mülkiyeti Keçiören Belediye Başkanlığı’na ait olan toplam 31 adet arsa, düzenlenecek ihaleyle satılacak. Arsalardan 30 tanesi konut imarlı özelliği taşırken, 1 tanesi akaryakıt tesisi imar durumunu taşıyor.

Satışa sunulan arsalar, Keçiören’in Bağlum bölgesinde bulunuyor. Arsalar için toplam 31 milyon 934 bin 570 TL satış bedeli belirlendi.

Söz konusu ihalelerin 18 ve 25 Şubat ile 4 Mart 2021 günlerinde Keçiören Belediye Başkanlığı binasında düzenleneceği belirtildi. İhaleye ve arsalara ilişkin tüm bilgilerin Keçiören Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden öğrenilebileceği belirtildi.

ARSALARIN ÖZELLİKLERİ

Keçiören Belediyesi tarafından satışa sunulan arsalar, 3 farklı oturum ile satılacak. İlk ihale gününde 10 adet arsa satılıyor. Tamamı konut imarlı olma özelliği taşıyan bu arsaların büyüklükleri, bin metrekare ile bin 208 metrekare arasında değişiyor. Bu arsaların fiyatları ise 308 bin TL ile 374 bin TL arasında değişiyor. Öte yandan bu ihale oturumunda açık teklif sunulacağı belirtildi.

İkinci ihale oturumunda da konut imarlı 10 adet arsa satışı yapılacak. Bu arsaların büyüklükleri, 633 metrekare ile bin 639 metrekare arasında değişiyor. Arsaların fiyatları 202 bin TL ile 573 bin TL arasında değişiyor. Bu ihale gününde de teklifler açık usulüyle sunulacak.

Üçüncü ihale oturumunda 9 adet konut imarlı arsa, 1 adet akaryakıt tesisi imarlı arsa satılacak. Konut imarlı arsaların büyüklükleri 453 metrekare ile 8 bin 703 metrekare arasında değişiyor. Bu arsaların fiyatları ise 362 bin TL ile 9 milyon 138 bin TL arasında değişiyor. Akaryakıt tesisi imarlı arsanın büyüklüğü 5 bin 490 metrekare, fiyatı ise 10 milyon TL olarak belirtildi.

Keçiören'de dev yatırım fırsatı: Konut imarlı arsalar satışta!
Denizli Oto Ekspertiz