KİPTAŞ'tan sağlık çalışanlarına özel satış dönemi başlatıldı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

KİPTAŞ’tan sağlık çalışanlarına özel satış dönemi başlatıldı

KİPTAŞ'tan sağlık çalışanlarına özel satış dönemi başlatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden olan KİPTAŞ, megakentte sosyal konut ve kentsel dönüşüm projeleri hayata geçiriyor. KİPTAŞ’ın hayata geçirdiği projelerde vatandaşlara uygun fiyatlarla güvenli yaşam alanları sağlanıyor.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesinde yaşam başladı. Söz konusu projede kalan konut stokundan evi olmayan sağlık çalışanlarına fırsat sunuldu. Projedeki daireler hemen teslim özelliği taşıyor.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesinde bin 447 adet 2+1 konut, 66 adet 3+1 konut ayrıca 26 derslik, 4 laboratuvardan meydana gelen ilköğretim okulu, 300 kişilik cami, sağlık merkezi ve 7 ticari ünite hayata geçirildi.

BAŞVURULAR HAFTAYA BAŞLIYOR

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, yaptığı açıklamada KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesinde daha önce ev sahibi olamamış sağlık çalışanlarına özel konutların satışa sunulacağını belirtti. Açıklamada, “KİPTAŞ İzmit Çınar Evler’in kura çekilişinde açıklamıştık. Stokumuzda bulunan Silivri 3. Etap Sosyal Konutları’ndaki hemen teslim daireleri sağlık çalışanları için önümüzdeki hafta satışa sunacağız. Evi olmayan sağlık emekçilerine özel bu kampanyanın, örnek olmasını diliyorum” ifadeleri kullanıldı.

Sağlık çalışanlarına özel satışa sunulacak konutlara başvurular 4 Şubat’ta başlayarak 5 Mart’a kadar devam edecek. Projede daha önce satışa sunulmayan ve stok durumunda olan konutların, İstanbul’da ikamet eden ve üzerinde evi olmayan sağlık çalışanlarına özel sunulacağı belirtildi.

173 bin metrekarelik devasa alan üzerinde kurulan KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesi, Silivri’nin Pirimehmet Paşa Mahallesi’nde yer alıyor. Projede nitelikli bir yaşam alanı sunuluyor.

KİPTAŞ'tan sağlık çalışanlarına özel satış dönemi başlatıldı
Denizli Oto Ekspertiz