Kobra Yılanı susuz kalmış yardım İstemeye geldi, sonra öyle bir şey Oldu ki izleyin! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
İlginç Videolar

Kobra Yılanı susuz kalmış yardım İstemeye geldi, sonra öyle bir şey Oldu ki izleyin!

Kobra Yılanı susuz kalmış yardım İstemeye geldi
Kobra Yılanı susuz kalmış yardım İstemeye geldi

Dev bir kral kobra susuz kalmış ve insanlardan yardım istemek için şehre gelmişti. İnsanlar önce paniğe kapıldı fakat sonra yılana yardım etmeye karar verdiler.

Bu yılan türü, dünyanın en büyük zehirli sürüngenidir. Oldukça sabırlı olmasına rağmen, kral kobra kızdığında son derece agresif olabilir. Yetkililer onu uzaklaştırmadan önce hayvana içirmek için bir şişe su getirdiler. Yılan o kadar susamıştı ki, adeta uysal ve evcil bir hayvan gibi suyu içti. Ve görenleri şaşkına çeviren bu görüntüler ortaya çıktı. Köpek belgeselleri, hayvan karşılaşmaları, hayvan kurtarma, kahraman hayvanlar, insan ve hayvan dostluğu, kurtlar ve köpekler konulu videolarımızı daha önce izlediniz. Kral Kobra Yılanı İnsanlardan Yardım İstemeye Geldi, Sonra Öyle Bir Şey Oldu ki videomuzda ise susuz kalan bir kobra yılanına insanların yardım edişi ve ona elleriyle su içirmesinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.

Denizli Oto Ekspertiz