Konya'nın Çeltik ilçesinde yatırım fırsatı sunuldu | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Konya’nın Çeltik ilçesinde yatırım fırsatı sunuldu

Mülkiyeti Çeltik Belediye Başkanlığı'na ait olan 76 adet dükkan, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesi ile satılacak. Dükkanlar için cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Söz konusu satış ihalesinin 9, 10 ve 11 Ağustos 2021 günleri düzenleneceği belirtildi. İhale oturumları, Çeltik Belediye Başkanlığı Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak. Satışa sunulan dükkanlar, Çeltik'in Selçuk Mahallesi'nde yer alıyor. Dükkanlar ihalede tek tek satılacak. Dükkanlar için geçici teminat tutarı da talep ediliyor. FİYATLAR 179 BİN TL'DEN BAŞLIYOR Çeltik Belediyesi tarafından satışa sunulan dükkanların büyüklükleri 75.16 metrekare ile 142.75 metrekare arasında değişiyor. 142 metrekare büyüklüğündeki 3 adet dükkan, galeri dükkanı olma özelliği taşıyor. Dükkanlar arasında 14 tanesinin fiyatı 179 bin TL, 57 tanesinin fiyatı 193 bin TL, 2 tanesinin fiyatı 198 bin TL, 3 tanesinin fiyatı ise 396 bin TL olarak belirtildi. Geçici teminat bedelleri ise 6 bin TL seviyesinden başlıyor. AÇIK ARTIRMA YAPILACAK İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, ihalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45'inci maddesi hükümleri doğrultusunda açık artırma usulü ile yapılacağı belirtildi. İhaleye katılacak gerçek kişilerden nüfus cüzdanı sureti, ikametgah belgesi, adli sicil belgesi, geçici teminat mektubu, Çeltik Belediyesi'ne borcu yoktur makbuzu, vekaleten katılım varsa noter tasdikli vekaletname gibi belgeler talep edilirken tüzel kişilerden; mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna ve halen faaliyette olduğuna dair 2021 yılı içinde alınmış belge talep ediliyor.
Mülkiyeti Çeltik Belediye Başkanlığı’na ait olan 76 adet dükkan, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesi ile satılacak. Dükkanlar için cazip fiyatlar dikkat çekiyor.

Söz konusu satış ihalesinin 9, 10 ve 11 Ağustos 2021 günleri düzenleneceği belirtildi. İhale oturumları, Çeltik Belediye Başkanlığı Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak.

Satışa sunulan dükkanlar, Çeltik’in Selçuk Mahallesi’nde yer alıyor. Dükkanlar ihalede tek tek satılacak. Dükkanlar için geçici teminat tutarı da talep ediliyor.

FİYATLAR 179 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Çeltik Belediyesi tarafından satışa sunulan dükkanların büyüklükleri 75.16 metrekare ile 142.75 metrekare arasında değişiyor. 142 metrekare büyüklüğündeki 3 adet dükkan, galeri dükkanı olma özelliği taşıyor.

Dükkanlar arasında 14 tanesinin fiyatı 179 bin TL, 57 tanesinin fiyatı 193 bin TL, 2 tanesinin fiyatı 198 bin TL, 3 tanesinin fiyatı ise 396 bin TL olarak belirtildi. Geçici teminat bedelleri ise 6 bin TL seviyesinden başlıyor.

AÇIK ARTIRMA YAPILACAK

İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, ihalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45’inci maddesi hükümleri doğrultusunda açık artırma usulü ile yapılacağı belirtildi.

İhaleye katılacak gerçek kişilerden nüfus cüzdanı sureti, ikametgah belgesi, adli sicil belgesi, geçici teminat mektubu, Çeltik Belediyesi’ne borcu yoktur makbuzu, vekaleten katılım varsa noter tasdikli vekaletname gibi belgeler talep edilirken tüzel kişilerden; mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna ve halen faaliyette olduğuna dair 2021 yılı içinde alınmış belge talep ediliyor.

Mülkiyeti Çeltik Belediye Başkanlığı'na ait olan 76 adet dükkan, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesi ile satılacak. Dükkanlar için cazip fiyatlar dikkat çekiyor.  Söz konusu satış ihalesinin 9, 10 ve 11 Ağustos 2021 günleri düzenleneceği belirtildi. İhale oturumları, Çeltik Belediye Başkanlığı Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak.  Satışa sunulan dükkanlar, Çeltik'in Selçuk Mahallesi'nde yer alıyor. Dükkanlar ihalede tek tek satılacak. Dükkanlar için geçici teminat tutarı da talep ediliyor.  FİYATLAR 179 BİN TL'DEN BAŞLIYOR  Çeltik Belediyesi tarafından satışa sunulan dükkanların büyüklükleri 75.16 metrekare ile 142.75 metrekare arasında değişiyor. 142 metrekare büyüklüğündeki 3 adet dükkan, galeri dükkanı olma özelliği taşıyor.  Dükkanlar arasında 14 tanesinin fiyatı 179 bin TL, 57 tanesinin fiyatı 193 bin TL, 2 tanesinin fiyatı 198 bin TL, 3 tanesinin fiyatı ise 396 bin TL olarak belirtildi. Geçici teminat bedelleri ise 6 bin TL seviyesinden başlıyor.  AÇIK ARTIRMA YAPILACAK  İhaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede, ihalenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45'inci maddesi hükümleri doğrultusunda açık artırma usulü ile yapılacağı belirtildi.  İhaleye katılacak gerçek kişilerden nüfus cüzdanı sureti, ikametgah belgesi, adli sicil belgesi, geçici teminat mektubu, Çeltik Belediyesi'ne borcu yoktur makbuzu, vekaleten katılım varsa noter tasdikli vekaletname gibi belgeler talep edilirken tüzel kişilerden; mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna ve halen faaliyette olduğuna dair 2021 yılı içinde alınmış belge talep ediliyor.
Denizli Oto Ekspertiz