LENS Yaşam'da açık havada alışveriş keyfi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

LENS Yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

Ziyaretçilerine açık havada alışveriş imkanı sunan, Kurtköy’ün en büyük markalı konut projesi Lens Yaşam Merkezi, Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli çarşısı da. Koronavirüs sürecinin devam ettiği bugünlerde AVM’ler ardı ardına açılırken, Lens Yaşam Merkezi de açık hava çarşısı olması dolayısıyla ziyaretçilerinin kaliteli ve sağlıklı alışveriş yapmalarına imkan tanıyor. Tüm mağazaların dezenfekte edildiği ve tüm önlemlerin alındığı Lens Yaşam Merkezi, aynı zamanda geleceğin yeni nesil alışveriş anlayışı olan açık hava yaşam merkezi dönemini de başlatıyor.

Konumu itibariyle de dikkat çeken, son dönemlerde İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Kurtköy’de bulunan Lens Yaşam Merkezi; İstanbulluların yeni cazibe merkezi olmaya aday. İstanbul Kurtköy’de alışveriş hayatına yeni bir soluk kazandıran Lens İstanbul Yaşam Merkezi’nin en büyük özelliği, ziyaretçilerin sokaklarda veya caddelerde dolaşırken alışveriş yapma keyfini vermesi. Her yaştan insana hitap eden Lens Yaşam Merkezi; e-bebek, Migros, Sahan, Big Chefs, Happy Moons 100’e yakın seçkin mağazası, keyifli vakit geçirilecek kafeleri ve sosyal aktivite alanlarını aynı çatı altında buluşturarak tüketicilerin hem yemek yiyip hem de alışveriş yapabilme olanağı sağlıyor. Son dönemde yükselişe geçen açık hava konseptini yaşatan Lens Yaşam Merkezi, İstanbulluların özellikle yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde nefes alabilecekleri keyifli zaman geçirebilecekleri bir yer olmasıyla da fark yaratıyor.