Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 0.59 faiz fırsatı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

Mahall Bomonti İzmir’de yüzde 0.59 faiz fırsatı

360 derece sanal turla keşfetme fırsatı
360 derece sanal turla keşfetme fırsatı

Türkerler Holding tarafından İzmir’in Konak ilçesinde hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesinde herkesi ev ve ofis sahibi yapacak bir kampanya başlatıldı. Kampanyada düşük faiz ve uzun vade imkanları sunuluyor.

466 adet konut, 590 adet ofis ve 90 adet ticari üniteden oluşan Mahall Bomonti İzmir projesi, karma konsept yapısını taşıyor. Projede başlatılan kampanyada yatırımcılara yüzde 0.59 faiz, 120 aya kadar varan vade ve 4 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle gayrimenkul sahibi olma şansı sunuluyor.

ONLINE GEZİNTİ İMKANI

‘Evde kal’ çağrılarının yapıldığı salgın günlerinde Mahall Bomonti İzmir projesinde yatırımcılara örnek daireyi web sitesinden 360 derece sanal turla keşfetme fırsatı sunuluyor.

Her koşulda ülke ekonomisine güvenerek yatırımlarını hız kesmeden devam ettirdiklerini ifade eden Türkerler Holding Genel Koordinatörü Atilla Sezgin, “Bu süreçte de inşaat, enerji alanlarında faaliyetlerimize tüm gücümüzle sürdürerek şehir hastanelerimizi, konut projelerimizi ve enerji yatırımlarımızı devam ettirip ülkemize de istihdam sağlıyoruz” diye konuştu.

KALİTELİ YAŞAM ALANI

Konak’ta bulunan tarihi Bomonti Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesi, yatırımcısına ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açmaya hazırlanıyor. Projedeki konutlar akıllı daire sistemleri ile donatılırken stüdyo daireden 3+1’e kadar geniş seçenek bulunuyor.

Aynı zamanda merkezi konumuyla da yatırımcısına avantaj sağlayan Mahall Bomonti İzmir projesi, “Geleceğin Alsancak’ı” denilen noktada kuruluyor. Proje; İzmir Alsancak’a 10 dakika, İzban, metro ve tramvayın Halkapınar’daki noktasına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.