Meghan Markle ve Prens Harry'nin söylediği yalan belgelerle ortaya çıktı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Meghan Markle ve Prens Harry’nin söylediği yalan belgelerle ortaya çıktı!

Meghan Markle ve Prens Harry’nin söylediği yalan belgelerle ortaya çıktı!

ABD’li sunucu Oprah Winfrey’ye röportaj veren Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle’ın söylediklerinin etkileri devam ediyor.

Irkçılık ile suçladıkları Kraliyet ailesini, saray içerisinde ayrımcılık yaptıklarıyla ilgili de sarsıcı açıklamalarda bulunan çiftin, Oprah’a verdikleri bir konuda asıl düğün tarihlerinden 3 gün önce evlendiklerini söylemişlerdi. Çiftin o açıklamaları sonrası İngiliz Nüfus Müdürlüğü’nden bomba açıklama yapıldı.

Sussex Düşesi Meghan Markle’ın, verdiği röportajında ‘ilk hamileliğimde ten renginden endişe edildiği için doğacak bebeğime kraliyet unvanı verilmesini istemediler’ sözleri ile ırkçılık suçlamaları ile hedef gösterdiği Kraliyet Ailesinin kendisini Buckingham Sarayının içinde yalnız bıraktıklarını ve depresyona girerek intiharı bile düşündüğü iddia etmişti. Saray yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamada bu iddialar reddedilmiş, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’im, ırkçılık iddialarıyla bizzat ilgileneceğini açıklanmıştı.

Her iki taraf arasındaki gerilim devam ederken çiftin “Aslında düğün günümüzden 3 gün önce gizlice evlenmiştik” açıklamalarına da yanıt gecikmedi. İngiliz basınında yayınlana habere göre, İngiliz Nüfus Müdürlüğü, söz konusu iddialara resmi belgelerle yanıt verirken Nüfus Müdürlüğü’nden alınan belge örneğine göre Windsor Kalesi’nde 19 Mayıs 2018 tarihinde evlenen çiftin, bu tarihten önce evlendiklerine dair herhangi bir resmi belgesi bulunmadığını gösteriyor.

Belgenin fotoğraflarının yayınlanmasının hemen ardından The Sun gazetesine konuşan, Prens Harry ve Meghan Markle’on resmi evlilik belgesini düzenleyen isim olan Stephen Borton, yaptığı açıklamada “Meghan’ın kafasının karışmış olduğunu” düşündüğünü söylediği belirtildi.

Meghan Markle ve Prens Harry’nin söylediği yalan belgelerle ortaya çıktı!